Mám komplexy - krivý nos

Príspevok v téme: Mám komplexy - krivý nos
leilinka

joooj mna uz z mojho kriveho nosa porazi :(( ja uz mam z toho normalne depky ... ja som sa snazila s tym zmierit a nemysliet na to a zameriavat sa na to co je pekne na mne.. ale neda sa ! neda sa ho nevsimat... vsak je na viditelnom mieste.. najvyraznejsia crta tvare.. neda sa len tak skryt.. ani opticky zmensit :(( je to strasnee.. preco prave ja ? s malymi prsiami som sa zmierila,uz na to kaslem.. ale s tym nosom neviem co spravit.... uz som s nim pretrpela 17 rokov... na zakladke bolo par urazok kvoli nosu, ale nic moc.. aj teraz sa najde par ludi ... ale MNE to vadi proste... uz sa dakedy normalne bojim chodit do spolocnosti...viem,mozno ze si to len nahovorim do hlavy ze kazdy na mna kuka aj ked to tak nie je.... aj ked mi nejaky chlapec povie ze sa mu pacim a tak, si vzdy myslim ze si zo mna len robi srandu, vsak kto by sa ukazoval s takym nosorozcom ako som ja :(( fakt mam dakedy take dni, ked na to furt myslim a hnevam sa na otca po kom mam ten skvely nos.. ale preco prave ja ? preco ho nema brat ? on je chlapec, jemu by to az tak nevadilo.. ale nee.. on ma pekny nostek, len jaaa :(( ooch.. ja uz fak neviem co s tym... neviete nejake rady ? dajake triky ? aky uces alebo cim ho zamaskovat hmm ? moje sebavedomie je uz aj tak nulove,a ten nos.. jaaaaj.. tak uz je pod nulou :(( ......... inac som usmievave dievca a je so mnou sranda aj vsetko, aj kamosov mam.. ale proste neznasam ked si ma ludia pamataju podla nosa.. ze jouu pozri to je tota s tym krivym nosom a bla bla :( proste zle mi to padne...

lencok1

ja byt tebou, ked budem starsia dam si ten noestek urobit, naco sa trapit, postupne si nasetris aj na operaciu...zijeme len raz, ak mas z toho naozaj take depky, ries to

leilinka

noo ja som rozmyslala... ale peniaze na to nemam.. mam len 17 rokov.. mozno neskor.. mame som to vravela ale ona mi povedala ze mam pekny nos-co ine by mi mohla povedat,vsak je moja mama...aa ze nech nevymyslam hluposti :((