Meškajúca menštruácia

Príspevok v téme: Meškajúca menštruácia
andrea96321

Mala som uz pohlavny styk. Posledny bol asi tyzden po poslednej menstruacii. Teraz mi menstruacia meska 4 dni. Kondom sme vzdy pouzivali a zodpovedne aj sme po styku vzdy kontrolovali. Moze to byt tym ze po poslednej menstruacii som brala antibiotika na zapal priedusiek? Predtym mi kvoli tomu ale menstruacia nikdy nevynechala. Moze byt sanca ze som tehotna? Nemoze to byt nachladenim? Mam aj vytok ktory nemsrdi je priesvitny da sa pvoedat vodnaty.

jumboo

Mozete mi poradit. Priatelke meska menzes 2 dni. Pred dvoma tyzdnami sme sa milovali (kondom + prerusovany styk). Moze sa stat, ze je tehotna?

jumboo

Mozete mi poradit. Priatelke meska menzes 2 dni. Pred dvoma tyzdnami sme sa milovali (kondom + prerusovany styk). Moze sa stat, ze je tehotna?

neva

veya9 - nevadí ak Ti príde na 35-36 deň. Jednoducho máš dlhší cyklus. Ak nemáš iný problém, mohla by si skúsiť piť "ženský čaj" hotový z lekárne, alebo čaj z rebríčka obyčajného(myší chvost).

veya9

Ahojte chcela by som sa opýtať, či je normálne ak mám skoro stále nepravidelnú menštruáciu. Skoro stále mi nepríde ked mi má prísť a dokonca jeden čas mi nechodila každých 28 dní ale každých 35-36 dní? je to normálne? mám 16 rokov

Prosím odpíšete mi fakt potrebujem nejakú radu čo mám robiť. a prosím ak by ste mohli tak mi radšej pošlite mail :)

veronika

anrejka,tento problem mam teraz aj ja,beriem antibiotika už 4dni na zapal priedušiek a prave mam dostat menzes,včera bol 28den,ale tiež som mala sex presne v plodnych dnoch,ale použila som pharmatex tak ako vždy,tak dufam aj ja a velmi že ich dostanem...

[zruseny8]

ano moze a pravdepodobne mas zapal mocovych ciest. si to nepovedala detskej alebo to nezistila zo vzorky mocu?

sisa719

chcela by som sa opytat vcera som mala dostat menzes ale nedostala som tak som dnes bola pri detskej doktorke lebo ked chodim na wc tak ma to stipe ked cikam moze to byt z prechladnutia ze mi meskaju?dakujem

mimka

ahojte, moze sa stat ze po castom pouzivani pharmatexu trocha meska menstruacia aLEbo pride trocha skor?....dakujem

usiko

Inak Andrea, to ste mali sex presne ked si mohla mat prodne dni, teda pri 28 dnovom cykle je to 14-15 den po zaciatku menzesu, takze na tieto dni pozor...nebudes tehotna, ked ste pouzili kondom a bol v poriadku...neboj sa, menzes niekedy meska aj kvoli stresu...

machulka006

ahoj Andrejka. Meškanie menštruácie môže byť spôsobené antibiotikami a zápalom priedušiek, mne sa stalo tento mesiac, že mi meškala jeden deň kôli antibiotikám a zápalu priedušnice, a to beriem aj antikoncepciu. Pre istotu ti ale doporučujem tiež hormonálnu antikoncepciu alebo aspon chemickú antikoncepciu Pharmatex + kondom, aby si sa nemussela báť prípadného neželaného tehotenstva. Veľa šťastia adaj vedieť ako si dopadla...