mastná pleť a potom akné!!!....rada prosim

Príspevok v téme: mastná pleť a potom akné!!!....rada prosim
kilogramec

mám mastnu plet rano si umyjem plet ladovou vodou ked vstanem a za 3 hodinky ju mam zase mastnu neviem co mam robit ale ked ju mam mastnu tak sa mi robi akne take podkozne tak neviem ked si to neham tak po umyti tak je mastna a robi sa akne ked si umyjem zase každu hodinu to že vraj nieje dobre lebo bude este mastnejšia...ak poradte co mam robim prosiiim:-O

....

bohuzial mas mastny typ pleti, nic /u teba ako muza-u zien je to jednoduchsie/to nezastavi kompletne na cely den.skus zinok a keracnyl krem.mozes skusit aj sirove mydlo rano a vecer alebo sirovu pletovu vodu, trochu vysusuju a stahuju pory.je hlavne aby si si rano umyl tvar s kvalitnym dermalnym mydlom a s teplou vodu zmyl/studenou nezmyjes mastnotu/ a potom ju mozes oplachnut studenou na zatvorenie porov.mydlo ta bude vysusat , tak skus ten keracnyl krem.je drahsi ale obsahuje latky na zmiernenie mastnenai pleti.inac je velmi dobry krem,skinoren, je len na predpis od kozneho, ak mas aj akne tak by ti ho mohli predosiat a ten mi pomaha velmi regulovat mastnotu.cez den maj balicek dobrych paier.vreckoviek a mozes si prejst opatrne po tvari s csitou aby si vysal pripadnu mastnotu, aby si zabranil zanasaniu porov.pozor, nesuchat ani netlacit moc.a takysto nezacni nosom a celom co su najmastnejsie.