VASA PRVA MENSTRUACIA-KEDY?, AKO?...

thhhh

Par mesiacov pred 13.Bolo to doma.A zavolala som mau a povedala jej to-dala mi vlozku atd,..ziadne nejake extra reci okolo toho

alfabeta

ja som dostala tyzden pred trinastimi narodeninami. strasne ma bolelo brucho, isla som na wc a hned mi doslo ze o co ide.trapne vsak bolo ze mamka to hned povedala otcovi, tak sa nasi v kuchyni radovali a ja v izbe som sa citila trapne. este sa pamatam, ze som o tyzden mala ist na lyziarsky, tak som sa modlila, aby sa mi to dovtedy skoncilo...

alzbee

Ja som mala tusim 12 rockov a dostala som ju doma...ale pobolievalo ma trochu brucho predtym...ty kokso, ale mohla to priroda trosku na neskor zariadit. ved to je strasne skoro, aby sme uz pomaly ako 10-12rocne boli "zeny" a mohli rodit...

ninuska9

mala som 10 a asi mesiac do 11 dostala som to v skole den predtym som mala strasne bolesti a este si pamätam ze som ju mala strasne silnu a dlho

cica21

caute...pekne zazitky mate.ja som kramy dostala v osmej triede cize tak 14 som mohla mat,a bola som vonku s kamoskami a ked som prisla domov no co nevidim na wcku...mama nato prisla na druhy den ked videla moje gatky, no necakala som to..a mia super zazitok ;)

limetka335

ja som mala asi 11-12.. dostala som to v škole a pamätám si, že to bolo na deň učiteľov:D... prišla som domov a zistila to.. večer som to povedala mamine a tá mi dala balíček s vložkami, čo boli len moje tak som sa cítila byť už veľká dospeláčka:)

karina

mala som 11 a bolo to presne na silvestra 2008 doobedu :D a pohodka vzdy mam pravidelne kramy stane sa ze pridu skor:( ovela skor no este sa mi nestalo zaby mi meskali a nemam ziiadne bolesti

jdedikl

MORGIANA neboj sa dostanes =)ja som dostala prvy krat 3 meesiace pred 16 tkou cize v 15 ale uz skoro 16 som mala mat =)a som rada ze tak neskoro niektore maju uz v 11 -12 rokoch tym teda nezavidim =)