Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

poradte prosiim

emilocka

uz viac ako tyzden mam hnedy vytok, obcas sa v nom objavy aj krv, co to znamena?mam vyhladat lekara alebo to ustupi samo?poradte mi prosim

kamilkaa

to iste som mala aj ja minule. tiez bol 16. den a mala som hnedy vytok. trval asi dva dni,postupne slabol.pytala som sa gynekologicky,moze to byt zo stresu

Ivka 1

Sara a v čom sa odlišuje od normálnej menštruácie okrem toho hnedého výtoku?
Je silnejšia alebo slabšia ako mávaš inokedy? Dostala si ju skôr ? Koľkodňový menštruačný cyklus mávaš? Menštruáciu máš
pravidelnú ?

Ivka 1

Sara neboj,niekedy sa menštruácia začína hustým hnedým výtokom.Hlavne u mladých dievčat,u ktorých ešte nenastala hormonálna rovnováha.Možno si bola prechladnutá.

ja si syslim

podla mna to moze byt uuplne normalne...najma ak si v tom strese ale nepochopila som upllne ty mas teraz ako normalnu menstruaciu alebo ten vytok prisiel ked si ho vobec necakala?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.