Chce odist z klastora a vziat si ma

Príspevok v téme: Chce odist z klastora a vziat si ma
bambulkaa

ahojte,chodila som asi 3 roky s jednym chalanom. bol to taky taliansky vztah,aj sme boli par krat rozideni,pretoze ma oklamal par krat- nemyslim podviedol,ale klamal mi. potom sa rozhodol ze odide do klastora. a aj odisiel. viete si predstavit,ako som sa citila,kedze som ho napriek vsetkemu lubila.prve mesiace som velmi chcela aby sa vratil,ale potom som si povedala dost a snazila sa nanho zabudnut.nakoniec sa mi to podarilo,brala som ho ako cudzieho cloveka. lenze... teraz,po roku co uz je v klastore,mi napisal,ze on to lutuje a bla bla,poznate a ci by som si ho vzala za muza.alebo ci by som s tym nesuhlasila aspon po urcitom case. co si o tom myslite?

miaaaaaaa

mam dojem, že on ju neprekonal ale niekto ho tam prehovoril ako to tam býva....fakt je nevyzretý a ľahko ovplyvniteľný zjavne.... spovedník ho určite nepodporil v tom aby odišiel....a prehovoril ho..môj názor...ale môj názor je na cirkev a ich praktiky dosť negatívny...takže s rezervou..

vecernica

ahoj.Mam skusenosti opacne,kamaratka bola v klastore a odisla a po roku sa vidala.Lenze myslim ze bola zrely clovek co asi ten tvoj este nie je.Klamat sa mohol odnaucit v klastore.To ze vystupil nie je problem zitil, ze to nie je pre neho a mal cas analyzovat kto pre neho nieco znamena,a to si bola ty.,ale musis vidiet zmenu na nom,Na tvojom mieste by som hned tlacila na vazny vztah a spolocne byvanie a manzelstvo, ak ho milujes, stale
.Mal uz by byt rozhodnuty co chce, ak nie,,tak je to zas jeho dalsi pokus a hladanie sameho seba a nie teba..

veroncek

moja, už len to by ti malo byt jasne, ze si napisala, ze mu uz nemozes doverovat. mala som nedavno taky vztah, kde mi klamal a stretaval sa s jednou dievcinou nakoniec som mu na to prisla a odpustila som mu. ale zila som s tym do vtedy, pokial som sa s nim nerozisla. tato bariera bola vo mne az dovtedy, pokial som neurobila krok.bala som sa lebo som ho lubila,ale stale bol vo mne ten pocit. Uz som mu nedoverovala a to je chyba ak sa rozhodnes pre niekoho, komu nedoverujes.je to uz narusenie vztahu. ja som za to nemohla ale bolo to vo mne. a stale som mu to vytahovala na oci aj ked som to nechcela, ublizovalo mu to. Potom uz zacali hadky a vedela som co spravit.
Je to cele na tebe ako sa reozodnes, ale pametaj ze ak mu nedoverujes, nebudete stastny. a nesnaz sa nahovorit si ze mu budes opat verit, pretoze to bude este horsie. drzim palceky. rozhodni sa spravne.Popros Boha

agina

Zivot je nevyspytatelny a do cesty nam kladie rozne prekazky. Avsak je len na kazdom z nas, ako sa s tym popasujeme. Ci mu das este sancu alebo nie,je len cisto na tebe a na tvojom rozhodnuti. TY s NIM budes chodit, alebo nebudes. Tvoja situacia sa tazko hodnoti, kedze pozname len nazor z tvojej strany a jeho nie. Nakoniec aj tak sa musis rozhodnut sama bezohladu na to, co ti tu my poradime.Zelam ti len, aby si sa rozhodla spravne a svoje rozhodnutie nikdy nelutovala. Zi svoj zivot tak ako ty chces a nie tak, ako ti kazu ini. Musis to citit vo svojom srdci co je spravne.

poliewoocka

Klastor cloveka v znacnej miere ovplyvni.Bol by taky isty aj po tom,co by odtial vysiel?Klastor nie je holubnik!Kto sa rozhodne obetovat svoj zivot Bohu,mal by zotrvat.Je to nevyzrety clovek,ktory sam seba este len hlada.Sposobil by ti dalsiu ranu na dusi,ktora by sa nemusela zahojit.

honey

rok nie ja zas az taka dlha doba aby sa nevedel zaclenit do normalneho zivota.....s tym nazorom absolutne nesuhlasim....zalezi samozrejme aj na tom v akom klastore akej cirkvi bol....ale ziadna cirkev neodsudzuje manzelstvo....snad si len uvedomil ze sa nechce odovzdat plne len Bohu ale tebe....tak teraz je na tebe ak ho stale lubis tak nepozeraj na to ci vysiel z klastora alebo nie...

melinda

je to nevyzretý človek,vôbec nevie,čo chce.do kláštora sa nechodí len tak.odišiel tam z trucu?a teraz sa chce vrátiť?kto vie,aké má pre to dôvody a ty si mu dobrá zámienka.veď ako by to vyzeralo,keby sa vrátil z kláštora iba tak-všetci by sa ho na to vypytovali,čo by povedal?a ani začlenenie sa do spoločnosti po tak dlhej dobe z takého prostredia nie je až také jednoduché.A zrazu mu po tak dlhej dobe chýbaš?Je poriadny egoista ak dúfa ešte v tvoju lásku a verí,že sa ešte k nemu vrátiš.To ani nachvíľku nezaváhal,že ty už niekoho aj máš?Neviem,aká silná bola vaša láska,či sa ti oplatí znova do nej investovať čas,ale ja by som mu už šancu nedala.On na teba tiež nehľadel,keď si sa ty pre neho trápila.Keď vyjde z kláštora,bude už úplne iný človek,akého si poznala doteraz,možno k lepšiemu,ale rozhodne iný.