Lizanie ako predohra....

arcibiskup

mile damy, naco tie emocie... to je mierne nefer... ja osobne velmi rad lizem, ale niekomu to proste nemusi vyhovovat. nemusi to byt o tom, ze je egoista, ale nema to rad... milovanie je o respektovani sa... to akoze maju chlapy tu cca polovicu zien, co nemaju rady fajcenie kopnut do riti? sa uvedomte...

neskusena

cezia radim ti vyskusaj oralny sex je to perfektne ked vravis ze si to este neviskusala tak skus,skus nejako prehovorit partnera je to strasne suuuuuuuuuper

cezia

Tym pharmatexom je vyriesena ochrana a zaroven lubrikacia, ale s tym vzrusenim je to teda dost zle. Vacsina z vas vravi, ze cim dlhsia predohra, tym lepsie, tak u mna presne naopak. Uplne stratim aku taku chut na sex a potom je to len mechanika, citim len pocit dnu a von. Bud je chyba vo mne, ale v pristupe partnera. Ale fakt je ze neviem aky je oralny sex...

jaja

asi si myslí že to nevie... tak nech ti to spraví rukou. povedz mu že nie si dostatočne vlhká, aj ked on by mal sám na to prísť... komunikácia..

neskusena

skum mu to normalne povedat ze ta to boli a ze to chces?a ak nebude suhlasit tak ho kopni do zadku vies kolko je takych chlapov co by ti to robilo z radostou?

neskusena

no ja neviem umna by lubrigant nepomohol ak by ma moj nelizal tak by som nikdy stoho nic nemala umna je to tak ze skor sa spravim ked ma lize ako ked mame len samotny sex ja stoho nic nemam myslim ze lizanie patri ku kazdemu sexu ved zenu treba najprv navnadit,tak isto ako drazdit bradavky lizat a ostatne.myslim ze ten tvoj mysli iba na seba a rozmyslela by som si ci by som snim chodila

asdfjklô

a tym je co vyriesene, ze si das pharmatex, abo lubrikacny gel a tisko sedis a si s celou vecou spokojna??? nebyt uspokojovana partnerom a sucha a nevzrusena pri sexe?? toto teda nie!! zrejme treba viacej komunikacie, lebo toto dlho nevydrzi...

cezia

Nic si z toho nerob. U nas to je tak, ze ja vlhka nikdy nie som, a vyriesene je to tym ze pouzivame pharmatex.....niektorym chlapom ako keby nezalezalo na uspokojeni vlastnej baby. Vies ten moj si mysli, ze v sexe stacia francuzaky a zasunut a vysunut:( Proste nie si sama, co mas takyto problem