Babyyyyyyyyyyyy

babenka

luk,práve tento problem sme rozoberali vcera s dvoma kamoskami osobitne. Jednej sa paci jeden chalan a ona ma pocit,ze aj ona jemu,ale konverzacia ide horko-tazko,pretoze zrejme obaja su spolu nejaki napati.On ale s jej kamoskami debati,smeje sa,taraju bez problemov!velmi je z toho paf,ako to funguje,pretoze mi hovorila,ze ona z neho vsetko ledva taha.
myslim,ze je to preto,lebo:
on ju tiez vnima inak ako ostatne dievcata,ma k nej iny vztah ale je zrejme vahavy,hanblivy...
alebo vidi,ze ona ma k nemu iny vztah,ze sa jej paci,hoci on k nej nic neciti,preto je k nej odmeranejsi.
Teraz uz len,keby vedela,co je z toho pravda,aby vedela,na com je.ci to k niecomu smerovat môze alebo jej dava najavo ze nic.
Porad,ked si chalan,ako to moze byt?

fifa

luk tam to môže byť hocičo
-bud sa páčiš aj ty jej, no možno ti to nechce dať hned najavo a hrá nedobytnú(niektoré to robia)
-alebo tam proste nebola iskra
Nemusí byť chalan pekný aby sa babe zapačil, napr. poznám jedného fakt pekného chalana ale ja sa na nho pozriem a pritom to so mnou nič nerobí chápeš,proste tam musí byť iskra.
-niektoré baby tiež nemajú rady ak sa na nich moc tlačí,nap. viem že ma niekto chce,no mna nejak nezaujal a pri každej príležitosti ked sa stretneme ma očumuje -je mi to nepríjemné.Neviem ti povedať na 100% či ťa chce al. nie, zisti si čo má rada a trochu si u nej šplhni ale nie moc okato aby to nebolo trápne.

dorka

mne je vona velmi dolezita vona tela neriadim to ale nostek je citlivy:)no a ked vyzor tak ruky take uzsie a dlhe zvlastne :)sa vlniace prsty a usi,nech su ciste!tiez nemusim svalnacou radsej prirodzenych a tak je to aj so spravanim sa.

luk

Ja este k tomu... Mam taky problem,, So vsetkyma babamy ktore poznam si super rozumiem, bavíme sa o roznych veciach, Lenze poznam aj jednu babu s ktorou sa nedokazem porozpravat,a straaaaasne sa mi paci a to aj po fyzickej aj po psychickej stranke. A ona vobec neni daka introvertka ani niaka cudacka, je prave Velmi zhovorciva a s hocikym sa vie bavit len nie so mnou. Pritom
Som jej prejavil dake sympatie a ona vie ze sa my paci. Nechcem byt daky egoista alebo
Chvalenkar, ale nie som najhnusnejsi J, A
Vsetky Dievcata hovoria ze mam pekne oci,
Tak to není asi kvoli mojej Fyzickej stranke…
Neviem co mam robit poradte ,ako ju mam
Ziskat?

kacenka

ahoj LUK ;) ja si myslim ze kazda zena si vsima nieco ine ...ak je na muzovi dominantna vyka tak si vsimne ju , ak na tvari oci tak oci, ak prytak pery :) su zeny kt. ide len o fyzicku krasu ale to nepojde o dlhotrvajuci vztah, lebo je to blba priorita pre vyber partnera :) ja si vyberam muzov podla vyjadrovania, podla toho co mame spolocne, ci si mame co povedat.... ale musi tam byt iskra pritazlivosti :) nemusi mat chlap svaly, tehlicky na bruchu................. muz kt. ma brusko :) a je mily ma u mna vacsiu sancu ako namakany kt. je pako ;) ;) caw

fifa

Caf, je nezakládam len na kráse, ale zasa je blbosť ked sa hovorí že fyz. krása nieje dôležitá.
-Najprv ma musí chlap zaujať aby som ho začala skenovať.Mne osobne sa páčia veľký chlapy, namakaný.
-potom si začnem všímať chovanie.Či je až moc vypatlaný alebo iba trochu:-)
-tiež aké ma názory,či ma triezvy pohľad na svet.
-potom už iba také hovadiny, či fajčí nefajčí, pije veľa málo. Ale to už sa rieši skôr vo vzťahu.

anka

neviem preco si vsimam tie ruky, ale vzdy ma zaujimali na ludoch ruky a nechty ,zvlastne z toho sa da vela vycitat o tom druhom hm to nie je o tom ze musi mat vysoku skolu mal by byt prirodzene inteligentnya hlavne nesmie byt vulgarny.T

babenka

zvlastne,ja si ruky nikdy nevsimam.ale paci sa mi,ak ich nema ako z cukru ale take vyrobene-nie spinave, ale tvrde od prace ma vôbec neodradia.mam rada,ak vie robit aj rukami a nevola na vsetko firmy aby mu spravili napr.elektriku alebo opravili zatekajuci vodovod.kohutik.