je to pravda o akné?

Príspevok v téme: je to pravda o akné?
lolilo

používal som tie čistiace veci na pleť ako clean a clear a tak mam mastnu plet teraz si umývam len rano a večer a mám omnoho krajšiu pleť a robí sa mi menej akné ako predtým...len velmi dlho sa mi hoja tie staré vyrážky podkožné alebo aj normalne cervene flaky po vyrážke mi tam dlho ostanu čo nato?..prosim poradte..

----------------------------
www.zdravie.sk
Stručný článok o www.zdravie.sk

RNG

Pentium,,kyselina salicilova je KYSELINA, nic ti to nehovori?
Sice vyborne dezenfikuje ale aj poriadne popali.
Predsa olivovy olej mas v kazdom potravinarstve, a aj ked kupis ten najlacnejsi a najmensi, je to olivovy olej a nie vazelina a mineralne oleje tj produkty z nafty.
A ten ta nepopali a ked do neho zamiesas par kvapiek GSE tak mas aj vyborny dezinfekcny prostriedok a dobru masku na noc.

jcvd

ahojte:)
ja mam problem s vyrazkami od 17 rokov...a teraz mam 26 !!....uz je to ovela lepsie ako na zaciatku...ale ja si uz zivot bez vyrazky ani neviem predstavit:))...a ked ich mam viac....psychicky som z toho na dne:(.....sry, ale nemam cas rozpisovat vsetok ten cas, co sa dialo s mojou tvarou:)....tak niekedy..seva:)

hylatko

no ja som mala tiez akne a preto som si to stale hlbkvo cistila..a plet sa mi stale lupala..a tak som sa teda rozhodla ze zajdem ku kozmeticke..poradila mize piling sa ma robit iba mx.1krat do mesiaca a nie tymi vecmi co kupim v drogerii ale normalnym kristalovym cukrom..zaceluje to ranky a pod..tiez som bola prekvapena a fungujeto...a zakazala mi si vytlacat akne pretoze potom sa tvoria tie take zrazene flaky krvi...povedala ze mam pouzit ihlu tu najtensiu-inzulinovu a mam ho zo spodu pichnut(nie kolmo ale zo spodu!!)

tinqa

ahojte ja som sa dlho trapila s akne ... som myslela totiz ze to neako patri k veku- ale ked prislo leto a to teplo nechcelo sa mi stale tie hrozne vyrazky zakrivat make -upom tak som sa nastvala a sla ku koznej. Najprv ma zjazdila preco som prisla tak neskoro ked uz som v \"takom stadiu\" no dala mi taku ucinnu vodicku ktoru som si zmiesala s praskom( prepacte nepamatam si nazov- ale stalo to kolo 120sk) a kazdy den som si tvar tym potierala -. Po asi mesiaci som neveriacky pozrela do zrkadla a rapidne sa mi plet vycistila. Vybrala som 2 tie flasticky a teraz uz asi pol roka ich nepouzivama a mam konecne peknu plet bez ziadnych cervenych hnisavych somarin. Vazne skuste zajst za koznym -lebo akne je kozna choroba ktoru treba liecit liekmi, nie len neakymi reklamou propagovanymi pripravkami :) za skusku nic nedate! mozte len ziskat ....

lolito

nazdar..hlavne pentium :) ...celkom fajnu plet uz mam dikes :) ...a ete jednu vec na lavej strane líca sa mi objavila taka vec už aj minulý rok sa mi to objavilo musel som to ist rezat je to ako velka vyrážka ako bublinka a pod tým je krv ale rezat to zase necem ist lebo raz to mam take male raz velke tak neviem ako ked sa popalis mas pluzgier tak ja mam daco take len podliate krvoou :( poraaad...

pentiuk

pred dvoma tzydnami som si ju vzpalil alpou tzm ye som si ju potrel.INak sorrz ya pravopis,ale som si preinstalovavl windows a este som nedosiel na to ako si nastvait sk jayzk.