DANA- Vnútromaternicové teliesko ?

Príspevok v téme: DANA- Vnútromaternicové teliesko ?
mig

Ahojte, chcem sa opýtať na DANU tej ktorá ju používa. Máte tiež v mesiaci týždeň sylnejšie špinenie, týždeň čšisto, znova týždeň špinenie a potom sylné krámy??? Aj to či sa z Dany priberá, lebo moje kilá idú hore a neviem sa ích ztriasť. Mám ju už 8 mesiacov a dosť mi tieto veci vadia. Mám aj častejšie výtoky a svrbenie. Poradíte??

vierka

Pre ivetu:môžeš si dať danu.No ak chceš vedieť môj názor,už som ho párkrát písala,že ja by som si danu ani nič do maternice nedávala.Bola som svedkom,ako ženy trpia pri vyberaní,ako už bolo písané/neviem kým,že sa zvykne zrásť so sliznicou maternice,a to končí pod narkózou.zase je treba povedať,že nie u všetkých.tak sa rozhodni sama.

suedenim

semik, nechcem ta odhovarat, ale ja od ludi pocuvam same proti..vela vela komplikacii. Moja suseda mala 3 potraty kym mala danu, este sa jej to aj zrastlo s maternicou. Kamosky niektore doteraz nadavaju hrozne ze si to dali,caste zapaly,bolesti. Ja by som si to nikdy nedala. Dobre si to rozmysli. Lekar ti to len odporuci, predsa len je farmacia velky biznis, chapes...Nechcem ta fakt odhovarat,ale sama som nad tym rozmyslala ale rychlo som si rozmyslela...

semik

ja viem ze ziadna nieje 100 percentna ale ako to tu vsetko citam tak mam pocit ze obycajne tabletky su lepsie horsie je ze to ide na pecen....vsetci mi hovoria,ze danu je dobra antikoncepcia...takze to vyskusam a uvidim!!!!

semik

povedzte mi ako moze niekto ostat tehotny ked ma danu tak to potom neni az take spolahlive...ja fakt neviem ic si to mam dat velmi sa bojim....

semik

ahoj ja som tu nova a chcem si dat teraz zaviest danu po tom co tu citam sa aj trochu bojim sice som uz po porode myslite si ze by som si to mala dat????tabletky nechcem lebo s nich priberam a aj fajcim poradte mi niekto prosim.....dakujem

janerin

Ahoj, ano aj ja mam tento problém. Viac dní spiním a potom krvacam. Mám ju 6 mesiacov a rozmyslam o vybratí.

mig

Budem nesmierne rada. Idem ti napísať, vidím že tu máš maila. Je mi cťou, aspoň si budeme vymieňať skúsenosti.