nieje to asi akné...čítajte..pls

pentium

no inak,mato,prawe som to kukal,je to teda dost zle....flakov sa nezbavis dovtedy dokym sa ti bude vytvarat nove a nove akne....ja ti odporucam pouzivat ano dobre citas:sampon head and showders na tvar,ako cistiaci gel,rano aj vecer.
Ja som mal akne druheho stupna a mne to uplne super pomohlo...teraz mam dokonalu plet.
A inak fakt to treba skusit...
flaky ti zmiznu uplne az vtedy ked sa ti uz nebude tvorit ziadne akne...a ten head and showders mne zabral uz od druheho dna pouzivania,(uz vtedy sa mi nerobilo akne skoro vobec,a po tretom az stvrtom dni sa mi uz netvorilo nic,takze fakt to stoji za pokus),a ked ti ani toto nepomoze co som ti poradil,tak bezpochyb navstiv kozneho lekrar...
p.s.ten sampon by ti mal pomoct,obsahuje sice samu chemiu,ale na akne je praim stvoreny,aj ked je bezne urceny na lupiny...heh

pentium

tak za liecbu cervenych flakov som aj ja za to ,aby sa liecili prirodne,cize nejake bylinky,med,kvasnice a pod.Kozmeticke vyrobky z trhu na to podla mna moc nezaberu,i ked je jeden prirodny -bioderma

kilogram

už som si ho natrel ale mame take husty domaci med tak pockať polhodinku a zmyt vlaznou vodou a potom este oplachnut ladovou???

kilogram

načo prikriť keby si teraz len natriem na pleť med a nehám dáku polhodku a potom zmyjem možem tak???....a predtým aj namočiť pleť či ako?

agina

Inak vyborny je aj ranny moc, uz sa tu o tom vela popisalo, vela ludom to pomohlo na vyrazky a tak, skusim tu temu najst a hodim ti sem link.