skola-zly kolektiv, trapenie :-((((

Príspevok v téme: skola-zly kolektiv, trapenie :-((((
janka17

ahojte. som druhacka na strednej skole a fakt neviem co mam robit, ako sa spravat, ako tam mam vobec existovat:(( mam hrozny kolektiv v skole, kazdy ohovara kazdeho..mam tam jednu babu s ktorou som si dlho rozumela, s ktorou jedinou sa tam dalo normalne o vsetkom pokecat a dnes som zistila, ze ma zradila:-(( predomnou hovori nieco ine, a za chrbtom zase nieco ine..:-(( spoluziakovi povedala ze som strasne ticha a ze sa nechcem bavit s nikym inym len s nou.. :-(( a on tomu uveril a teraz si vsetci myslia ze nemam zaujem sa s nikym bavit.ale tak predsta nebudem sa bavit s niekym, kto mi nadava, rozkazuje mi a robi si so mna srandu..to fakt nie:.(( prosiim psychicky uz toto nemozem zvladnut..noci nemozem spat, co stale rozmyslam co zase v skole bude, z coho ma vysmeju,aku srandu si so mna spravia..:-( a este k tomu ked som stratila aj tu normalnu "kamaratku" .. proosiiim som zufala :-(((((((((( a je mi z toho strasne zle..

janka17

dakujem vam vsetkym:)) .. rada by som si z nich nic nerobila..ale je to tazke..aj ked viem ze je to len par rokov a ze to urcite rychlo ubehne..ale aj tak neviem ako si z toho nic nerobit a nerozmyslat nad tym..:-( uplne ma to nici..:-((

veronika

ahoj janka, viem si zivo predstavit tvoju situaciu a poradim ti, absolutne na vstekych kasli, uvedom si ze su to len pubertaci, sproste decka...aj moji spoluziaci boli riadne hlupi obcas..a teraz su z nich super ludia...vekovo sa ludia menia...ver mi...plieska nimi puberta...vazne si z nich hlavu nerob, praveze ked to budes mat na haku, tak ti niko robit zle nebude...normalne sa s nimi bav...ale po hlave si nenechaj skakat...kebyze hrozila sikana, pokus sa zmenit skolu...ale inak..bud vpohode...aspon sa snaz a ver mi zachvilu si najdes vela priatelov...proste si musis urobit okolo seba taku ochrannu ulitu, aj ked ta to bud evnutri ubijat, ale navonok bud v pohode...a malo by sa to spravit...a obcas aj nieco trepni pred spoluziakmi, daj nejake hlasky...proste sa nesmies uplne izolovat od nich..a zoberu ta medzi seba...uvidis :)))urcite ti ale za to nestoji v noci byt hore a premyslat,,,choid kludne spat...a v skole sa venuj hlavne uceniu...si tam kvoli sebe, len sebe...a je dolezite sa dobre ucit, lebo to ovplyvni tvoju buducnost....hentych blaznov po skole mozno uz nikdy neuvidis...mimo ad revidendum :)))takze hlavu hore vazne...ja mam 24...od skoly je sest rokov a clovek by neveril ako sa najvacsi vyvrhlovia z nasej triedy zmenili..uplna pohodicka z nich ide..rozmyslaju aqko dospeli...nie soplaci blaznivi...v tom je ten rozdiel :))).

janka17

smailik: to mas pravdu..ale ja sa s tym nemozem zmierit, lebo ONI mi prekazaju v tom, aby som mala stastny zivot!!! :-((

truskawka

bez obav, viem uplne presne o com hovoris..ja som mala triedu plnu deticiek zbohatlikov, ktori v zivote nic nespravili same..to, ze su viac si dokazuju primitivnym sposobom.. holka, mas na viac..jednoznacne ;) chod za tym co chces dokazat a nebrzdi sa tymi trapnymi brzdami v tvojej triede..makaj na sebe a ver mi, ze na teba budu hrdi ludia,ktori su pre tvoj zivot naozajdoleziti..

lea

neboj sa, stredna skola je len par rokov a potom sa vsetci rozletia do sveta a vobec nebudu pre tvoj zivot podstatni. ak by to bolo naozaj na nevydrzanie, zmen skolu, mozes to odovodnit tym, ze si sa rozhodla pre iny odbor alebo jazyk, ktory sa u vas nevyucuje. ja som uz viac rokov po maturite a nikoho zo strednej nestretavam, ani mi nechybaju. kamaratime sa skor spoluziaci zo zakladnej a vysokej.

janka17

ked ja neviem ako tam mam obsediet tych 7 hodin..ked viem, ze stale niekto ma nieco proti mne, stale si nieco posuskavaju..aj ked sa clovek snazi aby mal dobre znamky tak ho vysmeju.. :-((( ked si tak hovorim, bolo by dobre si z toho nic nerobit,povedat si ze co ma je po nich..ale nejak mi to nejde..:-(((( neviete ako na to?? :-(((

janka17

truskawka: neviem co by ma mohla bavit,v poslednom case citim ze ma uz nic nebavi a to kvoly nim vsetkym..kvoly tomu, ze kazdy den pridem zo skoly vystresovana a potom len rozmyslam a rozmyslam..ze co mam robit, ako sa zachovat, v kom je chyba..moc si to davam k srdcu..ale som uz raz taka..:-((( bola by som rada keby ten pol rok a este tie 2 roky v skole aby mi rychlo ubehli, aby uz som ich nevidela a mala slobodu v zivote..:-(( aj ked potom aj mladost rychlo ubehne..:-(

janka17

lenze toto je realita..:-( citim sa v tej triede ako keby tam boli same male deti kt. musia cloveka len zranit, vysmiat.....a este ked sa pozriem na tych nejakych namyslencov tak mi je z nich zle..:-(( co sa akoze robia ze aki su kamarati vsetci.:-(((

truskawka

aj ja som mala na strednej taketo zle obdobie. skutocne som skolu neznasala, nemohla som vystat ludi v nej a ich opovrhovanie mnou.. netreba sa prilis trapit..odzrkadli sa to aj na tvojich vysledkoch.. viem, ze je potrebne citit sa dobre aj v skole, ale ja som si nasla vasen a cosi co ma naplnalo inde..skola mi poskytla vzdelanie, to je vsetko. uz vtedy som si nasla uzasneho priatela, s ktorym stale som a ktory vytrval aj po skonceni skoly a aj ked spoluziaci sa uz zo zivota stratili..najdi si nieco, co ta bude bavit..ja som napriklad malovala :)