rychlovka

tinulka

mojmu priatelovi to tak isto netrva dlho..ak je on na mna "misionar" tak max. 3 minuty no ak sa ja na nom tak vydrzi dlhsie...cca 10 min...cize asi skuskte zmenit polohu...mne ani tie tri minutky nevadia pretoze mne orgazmus netrva dlho ale tak viem ze je to moja "vynimocnost" pretoze dari sa to len nizkemu % zien.podla statistik aspon...cize zaver: zmenit polohu

ivuš

spondabob, ak este plati tvoja nabidka na pokec o tomto probleme, tak zajtra alebo 17.3. na pokeci...moj nick iva.iva.iva

mikaa

My slim ze je to aj o pravidelnosti, ked priatel chodil na tyzdnovky a mali sme sex 1 za tyzden tiez to tak u nas vyzeralo cez sviatky sme to mali kazdy den a vydrzal dlhsie.

pavucina777

Awoj Ivuš!Hat aj u nas je tá chyba,ale ja si tak myslim ze to tvojmu priatelovy je trapnejsie nez tebe!A potom ked uz ideme na druhe kolo vtedy uz nevladze prestat proste uz ja mu musim povedat ze koncime,lebo aj zajtra je den!Ked budete viac spolu tak to bude uplne ine!A kolko ma on rokov a ty mas kolko_?

smejko

chcela by som sa opýtať...po akom čase by sa malo ísť na druhe kolo?....aby už spermie nedýchali :)..s priateľom sme dali po 20 minutách...hádam by sa nist nemalo stať že?...poradte mi niekto prosím

monča

moj priateľ sa kedisi spravil veľmy rychlo ale teraz to uz je trochu lepšie,ale problém je vtom že po prvom kole sa mu už nechce postaviť až po jejakom čase cca:20-30minút.poraďte ako to urýchliť.

pipina

mladez moj chalan mal s tym problem ale psychicky som ho vyliecila a uz vydrzi aj hodinku vkuse :) Staci komunikovat pri sexe...Drzim palceky PS...porad mu aby nemyslel na to ale kecajte o niecom oinom po taktom mesiaci ani komunikaciu nebudete potrebovat...papaa