Som na dne =( uz nechcem zit

Príspevok v téme: Som na dne =( uz nechcem zit
fallen angel

prepacte ze vas otravujem s niecim takymto,viem ze je to moj problem ale potrebujem to zo seba dostat a vyrozrpravat sa..Ide o to ze moj zivooz nema zmysel som v strasnej depresii..vsetko sa to zacalo v skole,vdaka mojim spoluziakom som sa stala uzavretym a plachym clovekom,mam strach z ludii. To co som zazila,to co mi sposombili by som neprial nikomu..kazdodenne urazky,osocovanie,ponizovanie..vseci kamosi sa mi otocili hcrbtom,nemala som nikoho..spomienky na to mi zostali hlboko v srdci, necitim sa dobre. Veci nelogicky presuvam z mietsa na miesto , mma take cudne stavy ze kazde slovo vzdy musim zopakovat 10x,prekracujem ciari na chodniku ,ja proste newem..uz sa neviem z nicoho tesit,okrem toho mam problem,ktori ma nesmierne trapi,mozno pre inych by to bola banalita ale pre mna ...skoda hovorit no proste ked sa to stane uz nebudem moct zit..koniec ..a mozno to bude tak lepsie lebo uz nic nema vyznam ..tak dobru noc..diki

lilun

fallen angel istotne navstiv nejakeho dobreho psychiatra, pomoze ti. Ak chces povedz mi kde byvas, mozno ti poradim

lencok1

ahoj fallen angel, viem sa vcitit do toho co asi prezivas...ako ti je smutno, nevidis ziadne vychodisko...ja sa liecim na dpresiu ziskanu navalom viacerych problemov...vzdy je tu riesenie...
inak to co si tu opisala, ze prekladas veci nelogicky z miesta na miesto, opakujes slovo 10 krat, prekracujes ciari na chodniku, ma svoj nazov. jedna sa o obsedantno kompulzivnu poruchu...nie je to tvoja chyba, je to sposobene nerovnovahou urcitych hormonov v mozgu...tato porucha sa da pekne liecit, byt tebou navstivim psychologa alebo psychiatra...netrap sa dalej, nema to zmysel, existuje pomoc, tak sa jej chop...a ziadne take ze uz necjhcem zit, bola som na tom podobne, este aj teraz ma cyhtaju depky, ale viem ze raz to prejde