Ochlpenie na nezvycajnych miestach

Príspevok v téme: Ochlpenie na nezvycajnych miestach
unlucky man

Dobry den
chcel by som sa spytat ci ma niekto podobny problem ako ja vyrstaju mi chlpy na predkozke je to ostrasne ked si pomyslim nato ako budem vyzerat ked este vyrastu teda ako opica ked budem mat trvaly vztah s nejakym dievcatom a pride na sex tak ma asi posle kade lahsie chcel by som teda poziadat o nejaku radu ako ste to vyriesili som z toho zufaly neviem ci sa to da laserom odstranit a vobec ako je to finanncne narocne a neviem si predstavit ist za doktorom viete co vyrastaju mi chlpy na predkozke proste sa prepadnem od hanby neviem preco sa nieco take musi stat prave mne je to hrozne...na googli som nic nenasiel nejake lahsie riesenie...den co den dufam ze sa to casom nejako vyriesi

ooooooooo

ja mam bradu, fuzy, husté kotlety, chlpate brucho aj kríže.. a mam to už na haku. už ma nebaví sa s tým trapiť. proste všetko holím a hotovo, priatelovi to nevadí, miluje ma. PS som žena

unlucky

ludia to fakt nemate s vyrobkom nikto ziadne skusenosti myslel som ze to niekto vyskusa ked je toto forum v podstate zamerane na to....pojdem do toho skor ci neskor urcite pretoze tie chlpy ma strasne seru s prepacenim len keby niekto vedel presne hlavne teda zeny vedia ako sa chlpy depiluju a co na to treba aby to bolo co najmenej bolestne a ked ich vydepilujem natrem si ten krem co si dufam kupim neni to lacna zalezitost ale ak to pomoze cert to ber nejakych 1600sk

unlucky

precital som par prisvkeov z inej temy tam ludia davali link na Kalo Spray vid www.helbor.sk a vyzera to dobre ma to aj opodstatnenie si myslim len neviem ako by som to depiloval ale nejako musia ist tie chlpy dole zrovna paperove ako niekto napisal ich nemam ja mam vsade dost cierne a vidno ich

Steven Seagal

podla mna by si si z toho nemal nic robit.
nejake to paperkovite ochlpenie je uplne v poriadku, a nikomu to vadit nebude.
pockaj do 20, hlavne to nech ta nenapadne to holit...
potom uvidis, ci sa to zmenilo, alebo nie.
Nepanikar.

unlucky

ma tak pod dlhsej dobe napadlo ci by nepomohla iba depilacia pretoze tie chlpy zatial sice nerastu an celej predkozke dufam ze ani nebudu ale tak to je proste nejaka porcuha z nejakeho dovodu sa mi to tam dostalo a ak to nahodou vyjde tak budem len rad len sa bojim ze mi vyrastu este vacsie ale depilaciou by nemali co som cital co myslite?....inak lencok1 v tej ziline to teda kde je? inak si myslim ze to najlbizsich par rokov nepojdem dat trvalo odstranit lebo chodim do skoly a tolko penazi nenahrabem kedze to treba opkaovat 3-4 krat ten zakrok a za kazdy raz sa plati

hrx...

Jaaj no tak to hej.... ! No v BA poznam 2 tie laserove ambulancie, ale mimo to netusim ?! Kazdopadne sa to urcite vyriesi...neboj. No treba prehladat ten net =/

unlucky

diky este raz za vysvetlenie ale....
neviem kde najblizsie je take stredisko alebo ako to nazvat kde robia to odstranovanie chlpov to co si poslal link mam pocit ze je v BA a ja som z Martina do blavy by bolo pre mna dost tazke sa dostat pretoze este nemam vodicak ani niesom plnolety a rodicom o tom hovorit nechcem....