Chutí vám semeno? -sex

mirofl

Ta trochu som tu cital to tu pisete ludia, ale ja by som svoju priatelku nidky nenutil aby to prehltla, mne sa to strasne hnusi, ma to hnusny cpavkovy zapach a chut?....to som radsej ani neskusal:))
A to nefajcim, vobec nepijem alkohol....a jem aj dost ovocia....
Moj zaver......sluzi to na nieco ine....a na jedenie su omnoho chutnejsie veci.

akinom007

ja s tym problem nemam, v pohode to prehltnem. Ale je pravda ze nie vzdy to chuti najlepsie....zalezi od toho co partner jedol...

palkaaa

papapara ma pravdu.. ved ani on nehlta zo mna tekutinu lebo nestriekam, keby ze som striekala tak sa neozyvam, ale kto to hlta nemam nic proti, mna totiz zo styry krat naplo ked som to chcela prehltnut, takze nevravim ze som sa nesnazila aby bolo mojmu najlepsie, ale prehanat to netreba, kto to robi nech to robi, komu sa to nepaci nech nie, kazdeho slobodna volba

ikuska

nemam problem prehltnut
no raz ma naplo trochu....ta chut zevraj zavisi od toho co predtym chlap papal a je na to dobry ananas

hmm

ja som to este nikdy neprehltla aj ked v puse som mala lebo som chcela mojeho pobavit ale vyplula som do salky co bola na stoliku vedla postele,xi.. neviem bojim sa ze by mam naplo keby to prehltnem a to by bola hanba pred mojim drahym..co myslite?