Farbenie vlasov a menstruacia

mnvdk

vlas nie je nic zive, zije iba folikul, ci korienok, v kozi, ten moze podliehat zmenam v tele, ako aj hormonalnym, no menstruacny cyklus je kratky vykyv na to, aby sa nejako odrazil na tych vyrastkoch, ktorym vravime vlasy. (to mam potvrdene od naj odbornicky na vlasy na svk, dr. rasochovej, a vobec, je to vseobecne zname.
skor si zeny pod vplyvom hormonov mozu vselico vsugerovat, niektore zda sa aj taketo nezmysly.

Denisaaaa-D

Ahojte...ja si chcem dnes nafarbit vlasy, ale mam kramy....tak neviem ci mam ci nie...este som si nefarbila pocas menštruácie takze neviem ako mi farba chyti...ale farbim si na zlatu hnedu...poradte...:)

lucinda999

no nwm ako vy ale mne sa stalo cosi zaujimave ,,,farbila som si vlasy pocas menstruacie,,,mala som ich zosvetlene na medovy blond ale odrasty boli cca 2cm tmavohnede,,,a dala som si Casting Gloss bez amoniaku len s 3% peroxidom tu len co je na 8 tyzdnou netrvacnu,,,,vlasy nielenze mi zjednotilo farbu ale odrasty nadherne presne podla obrazku vytiahlo na medovy blond,,,bez zosvetlenia z tmavo hnedej..a navyse maju skveleu kvalitnu,,ziadne suche a krepovite ako po zosvetleni

Ivka23

ja som tomu tiež neverila,tak som si dala u kaderníčky nafarbiť vlasy ale dopadlo to hrozne zo spodu mi farba vôbec nechytila a na vrchných vlasoch bola taká dožlta.

zuzipuzi

ahoj, pozor na to! ja som to raz urobila, farbila som si vlasy ako vždy na blond a chytila som krásnu medenú farbu (ktorú som samozrejme nechcela). radšej počkať, ako riskovať a nevedieť, čo zo sebou

sabii

cawte, bola som u kaderničky ked som mala menzes a farbila som si na rysavu a chytilo mi to ešte lepšie ako som predpokladala, takže ja by som povedala ze je to individuálne, ale pri väčšine to podla mna neplatí, netreba sa toho báť!!!!!!

kylienka

Ahojte, prave vcera som riesila tuto dilemu, ci to vadi ak si farbite vlasy pocas menstruacie, pretoze ju momentalne mam a mala som dnes ist ku kadernicke. Aj som bola. Farba chytila presne tak ako mala, ale chcela som si dat urobit aj 4 blond pramienky, no na to mi kadernicka povedala, ze sa to nesmie, pretoze by to vraj chytilo dozlta. Povedala tiez, ze pri klasickych farbach - klasicka hneda, cierna menstruacia neprekaza, vadi to len pri roznych odtienoch, ktore pocas menstruacie nevyjdu tak ako by sme chceli. Tolko k teme, neviem ci vam pomohla alebo vas presvedcila, ja som sa kadernicky narovinu spytala ci je mozne v momentalnom ´´stave´´ urobit s vlaskami to a to a ona mi povedala, co sa moze a co nie, takze pokial si nieste iste - spytajte sa, pokial sa hanbite, odlozte farbenie na inokedy, HLAVNE - netajte kadernicke,ze ,mate menstruaciu,NIKDY..maminke raz melir zacal chytat dozelena, cize ked sa kadernicke priznala mala nielen hanbu,ale aj velmi neprirodzenu farbu nahlave:))

adenkah9

ja si farbím vlasy podľa lunárneho kalendára a vôbec sa menzesom nezaoberám a doteraz som nemala žiaden problém