"svet chudnutia" mi uz ide na nervy!!!

dzulli

ahojte,...chcela som povedat len to ze vsetkym ktorí sú chudí sa dobre hovorí o jedení a nepriberaní...lenže z vlastnej skúsenosti poznam to že chudnúť nie je až také ľahké...ja sama dodržujem dobrú životosprávu cvičím a nejem žiadné tučné jedlá posledné dva mesiace nejem ani pečivo...ked som išla na vysokú školu myslela som si že schudnem s tým stresom a proste je tam veľa lietania a tak...ale bohužiaľ ešte som tam pribrala skoro 5 kg, naštastie som 4 z toho zhodila..
chcem tým povedať, že čím viac vam na tom zalezí tym menej sa dari...moj nazor je taký že plnsie ženy sú krajšie a tiež mužom sa to viac pači v posteli...ale myslim si ze sú ludia pekne chudí a tiez aj skaredo chudí tak ako aj ludia pri sebe, možu byť pekne pri sebe alebo skaredo pri sebe...nakoniec každý neaký sme, a hlavne budme sami sebou...

dzulli

ahojte,...chcela som povedat len to ze vsetkym ktorí sú chudí sa dobre hovorí o jedení a nepriberaní...lenže z vlastnej skúsenosti poznam to že chudnúť nie je až také ľahké...ja sama dodržujem dobrú životosprávu cvičím a nejem žiadné tučné jedlá posledné dva mesiace nejem ani pečivo...ked som išla na vysokú školu myslela som si že schudnem s tým stresom a proste je tam veľa lietania a tak...ale bohužiaľ ešte som tam pribrala skoro 5 kg, naštastie som 4 z toho zhodila..
chcem tým povedať, že čím viac vam na tom zalezí tym menej sa dari...moj nazor je taký že plnsie ženy sú krajšie a tiež mužom sa to viac pači v posteli...ale myslim si ze sú ludia pekne chudí a tiez aj skaredo chudí tak ako aj ludia pri sebe, možu byť pekne pri sebe alebo skaredo pri sebe...nakoniec každý neaký sme, a hlavne budme sami sebou...

mackousko

Takt to je kdo chce byt uspesny a pekny tak treba pre to neco urobit. Tomu sa hovori sebakontrola a sebadisciplina a bez toho budete tam kde ste. Zo zaciatku som mal aj ja take pocity ako vy nedarilo sa mi schudnut tolko diet som vyskusal ze by s toho mohli napisat knihu s nazvom ako neuspesne schudnut. Zacinal som byt nastvany na svet ze nikdy nebudem ako druhy potom som sa zacal podcenovat a neveril som ze sa da zmenit tak ako som sa zmenil. Keby som mal pred sebou v tedy zrkadlo, ktore mi ukaze buducnost tak by som ho zahodil myslel by som ze je pokazene. A baby to ze niekedy polavite a date si obcas nejaky zakusok alebo cokoladu tak no a co nevadi ved ak chudnete myslim teraz zdravou zivotosprvou tak vam to neuskodi.

lencok1

baby ja vas tak chapem...ano tento svet je pridrbany, nuti cloveka byt doknalym...ale ide o to do akje miery si to pripustime, lebo dokonalost vlastne neexistuje...kedysi som robila modelku, z osobnych dovodov som vsak sama odisla a dnes som mozno aj rada...postavu mam dobru, ale vela krat ma vedia nastvat ine veci na sebe, ako jazva a pod.,...lenze viete zivot je prilis kratky nato aby sme sa zaiberali stale len sebou...mne teraz napr. v jednom dermatlogickom centre dodrbali tvar, teda bradu, plet som mala vzdy super a teraz toto...je to tazke na psychiku, mavam z toho depky, ale co uz narobim nic, nijako to neovplyvnim, len musim verit ze mi to daju naporiadok...tym chcem povedat, ze nikdy nevieme co sa nam moze stat...budem spokojne s tym co mame dnes, lebo zajtra mozeme mat ovela menej...a potom sa utrapime k smrti? poviem ze musim kazde rano velmi bojovat ked sa vidim v zrkadle, co mi dorobili,ale viem ze nechceli a musim verit ze mi to napravia...
a vy musite verit tomu, ze ste krasne take ake ste, okej, treba sa o seba starat, ale neprehanat to...zivot sa nema tocit len okolo toho ako vyzerame, ale ide skor o to co prezijeme...a nehliadet iba na seba, neporovnavat sa s inymi...ale skusit zit svoj vlastny zivot...kym neprijmeme samych seba, nemozeme prijat ani ostatnich...prijatim samej seba sa velmi vela veci zmeni, to uz posudte same...TAKZE SKUSTE SA PRIJAT

senorita10000

piana: suhlasim s tebou!!!ja sa musim obklopvat stlae dokonalostou, musim byt ja dokonala, ludia okolo mna, veci,vsetko musi ist hladko- dokonale!!! ja uz dalej nevladzem!! ked som s kamaratmi v restike niekde tak ja jedina si nikdy nedam nic!! aby som nepribrala ani gram!! je to xore! ale...NIE som anorekticka a ani nikdy nebudem,lebo by som sa nedokazala tak tyrat..a NIE som bulimicka,lebo nenavidim vracat. som uplne normalna...len nenavidim ten tlak naokolo..nenavidim krasne xude modelky..nenavidim ked niekto povie: henta je aka xuda!! lebo zavidim!! kazdy zavidi kto ma takyto problem s vahou! ja ani nemam nadvahu ani nic take..som uplne normalna..ba mam odvahu povedat,ze na mna fakt dost xalanov leti..ale ja si neverim...a NIKDY nebudem..aj keby ma xcel wentworth miller:D:D:D: tak je to proste..asi su to blbosti..a asi by som mala ist k psyxologovi..ja viem:( tak sa majte..pa:(

piana

neznasam chudnutie!!!!!!!!!!!! neznasam telku!!!!!!!!!!!!neznasam modelky!!!!!!!neznasam tento svet ktory nas nuti byt dokonalimi!!!!!!!

peha

To preto ze nemas sebadisciplinu. Mala by si sa naucit stravovat tak aby si postupne schudla, bola zdrava bez hladovania a aby si uz nepribrala.