Sposoby otehotnenia..

DAnnet

ahojte...chcela by som sa Vás opýtať, či môžem byť tehotná keď sa mi chalan ,urobil do úst,...ako sex sme nemali iba sa mi spravil do úst a potom ma ,palcol,a ruky mal od semena ale hlboko nedošiel...menštruácia mi mešká 2 týždne... a teraz neviem či z toho môžem otehotnieť...prosím Vás o vaše názory a rady..Ďakujem

janekMY33

vsak si si odpovedala sama preco ty meskaju stres a to ze si este mladucka ti na pravidelnej menstruacie nepridaju

ththz

tieto vase bludy sa uz nedaju citat ja sa len smejem ..ale je to skor do placu...kupte si sexuologiu a nastudujte si ako sa robia deti .hanba

nikush

ahojte chcela by som sa vas opytat ci by bolo mozne otehotniet ked som s partnerom nemlala pohlavny styk len peting.ze sa chytil rukou svojho semena a potom ma vypalcoval.je to mozne?dakujem za odpoved:)

lenuliatko

no stiect mohlo ale to by sa muselo zazracnou silou posunut dost hlboko dovnutra aby ju to opldonilo :)pohoda nestresovat

smog

tak o tom,ze mohlo nieco vyjst este ked som bol v nej,tak o tom viem,ale nebol som si isty,ze ci sa nemoze nieco stat,ze nejak by tie "kvapocky lasky" stiekli dole alebo co...tak dufam,ze sa nic nestalo .:)
a dik za odpoved

smog

tak o tom,ze mohlo nieco vyjst este ked som bol v nej,tak o tom viem,ale nebol som si isty,ze ci sa nemoze nieco stat,ze nejak by tie "kvapocky lasky" stiekli dole alebo co...tak dufam,ze sa nic nestalo .:)
a dik za odpoved

lenuliatko

tak vypocitat ti to neviem.taky vzorec neexistuje.ale pred ako si sa urobil mohli z teba vyjst kvapocky lasky kym si bol v nej a nieco sa stat mohlo ale ak nie nic sa stat nemohlo pokial si sa urobil nanu.

smog

ahoj...chcel by som sa opytat,ci je mozne otehotniet,ked som mal pohlavny styk s priatelkou bez kondomu , ale neurobil som sa v nej ale na nu,a neviem ci to bolo iba na stehno alebo aj na vaginu-je mozne aby otehotnela?ked ano,tak ako pravdepodobne to je? dakujem