Antikoncepcia ChloE

julca72

ahojte babenky, no tak ja som si v pondelok(vcera)nasadila prvy krat HAK - Chloe.Kedze idem tuto sobotu do Grecka,myslela som si ze sa mi skrati menzes a budem sa moct aj kupat,ale niekde som sa docitala, ze mozem mat menzes aj dlhsie mozno aj 14 dniiiii,aj ked len take spinenie ku koncu a to sa asi kupat nebudem moct,hm? poradte mi.dakujem

jankaaaaaaaaa

to preto, ze chloe zadrziava vodu v tele ako vacsina hak, preto sa citis nafuknuta a zvacsili sa ti prsia. ked tabletky vysadis, voda z tela sa strati. alebo keby si zacala uzivat hak, taku co vodu nezadrziava- napr. yadine. ma aj ta pozitivny ucinok na plet, ale nie taky vyrazny ako chloe.

MackaVoVreci

Ahojte. Beriem tabletky Chloe uz cca pol roka, ale musim povedat, ze mi ani trochu nesadli. Plet sa nevycistila, vlasy mi stale padaju a uplne ma dorazilo, ked sa mi zvacsili prsia. Uz predtym som ich mala velke, ale teraz su ako dva balony, ktore su stale napate a tesne pred menstruaciou, nie som schopna ist ani dolu po schodoch ako to boli. Doktorka mi povedala, ze by to malo ustupit, ale kedze uz je to pol roka a stale to boli ako svina, asi je nacase to ukoncit. Tot moj nazor na Chloe.

Natalie11

Ano Mimi, je to jedno, ci budes uzivat zlte tabletky- sobota, stvrtok, nedela, piatok...vsetky zlte tabletky obsahuju rovnake hormony.

Mimi1234567

Chcem sa spytat ci vsetky zlte tabletky CHLOE obsahuju rovnake hormony?ci je jedno ak to budem uzivat napr. tabletka PONDELOK,potom tab.SOBOTA, potom zas STREDA atd. Dakujem za odpoved.

Mimi1234567

Dobry den. Chcela by som sa spytat ci je mozne ze som tehotna ked mala pohlavny styk s priatelom a skoncilo to s vyvrcholenim do posvy. Tabletky CHLOE som prvykrat zacala uzivat od stvrtka vecera(t.j. zatial 5 tabletiek). V pribalovom letaku je napisane ze som plne chranena uz po uziti prvej tabletky. Prosim Vas o skoru odpoved.Dakujem

jankaaaaaaaa

nevadi. tabletky musis stale brat 21zltych, 7dni bielych a zase bez prestavke zlte a potom biele.. ale tie biele mozes aj vynechat alebo ked zabudnes na nu nic sa nedeje. neobsahuju ziadne aktivne latky, su tam len nato aby si nezabudla kedy mas zase zacat uzivat tie zlte