Antikoncepcia ChloE

lioness_01

Hašterka, biele tabletky sú neaktívne, čiže ako keby si nezačala užívať nič,dúfam, že si nemala sex naplno, lebo si kľudne mohla ostať tehotná...

nemá zmysel nejako experimentovať, proste tie biele tabletky vhoď a počkaj si naďalšiu menštruáciu a začni zo žltými... po doužívaní žltých urob sedem dní pauzu a potom začni novým balením !

Hašterka

Dobrý večer, začala som po prvý krát užívať antikoncepciu Chloe. na odporúčanie lekára som mala začať v prvý deň menštruácie. a však mojou nepozornosťou som začala užívaním bielych tabliet, nie žltých, ako som pôvodne mala začať. už som užila 5 bielych tabliet. ako mám prosím Vás ďalej pokračovať a dostať tak všetko do normálu? ďakujem

mooo

Baby stretli ste sa pri tejto antikoncepcii s vypadávaním vlasov v prvých dňoch užívania? ak niektorá z vás áno, ako dlho vám tento stav trval ... upravilo sa to alebo ste museli antikoncepciu vysadiť?
Pýtala som sa gynekológa a povedal, že to je málo častý prejav pri tejto antikoncepcii a že pravdepodobne mi kolíše hladina hormónov v krvi.
Je to možné vysvetlenie? Prosím, odpovedzte mi.

romanuska

ahojte mam tabletky CHLOE na predaj lebo som ich dnes vysadila kvoli zdravotnym problemom mam strasne z nich silnu migrenu,bolesti brucha, a ostala som po nich velmi nervozna tak mam na 3 mesiace len jeden tyzden som este vyjedla keby niekto chcel nech sa mi ozve mne budu zbytocne. Dakujem

tekvicka_

myslim ze je to normalne, este pockaj, beriem chloe a mne prichadza zhruba na ten stvrty den, tebe moze este neskor, moze sa stat ze ti nepride vobec a nebude to nic znamenat, aspon v letaku je tak pisane aj ked mne sa to este pri ziadnej hak nestalo

Simusska

Baby je to normalne? Berime chloe prvy mesiac s uz styri dni beriem tie biele tabletky a stale nemama menstruaciu. Nevynechala som ani jednu tabletku. Predtym som brali inu HA no za 2 mesiace som mala 5 krat menzes. Posledny mi skoncil v prvy den prestvky a hned po prestavke som zacala brat chloe. Mama strach aj ked som nikdy nevynechala tabletku ze tie predchadzajuce lieky boi menej ucinne

ada25852

awojte baby...ja tu anti uzivam uz skoro 5mesiacov a pomaha to na akne...ale sa mi zacali troska robit boky..a to ma dost hnewa...chcela by som zhodit teraz aspon 5kg a nedari sa..a tak da sa schudnut aj z tejto antikoncepcie?ako?poradte mi prosim ...dakujem :)))

suiij

ja mam s chloe velmi dobre skusenosti (zatial), nechcem to prechvalit. plet mam uz celkom v poriadku, nechty krasne pevne, a o vlasoch ani nehovorim, tehotna nie som, takze som s nou maximalne spokojnaa, beriem ju uz 5 mesiac. ja si ju kupujem na 3 mesiace takze ma stoji 25 €, ale aj to zalezi od toho v akej lekarni si ju chces kupit .

MAMITA

boze moj ... baby co chcete vynechavat? hm? ved ked neviete v lekarni dostat antikoncepciu chloe tak chodte k svojmu doktorovi nech vam predpise na 3 mesiace najaku inu mne moj doktor predpisal minervnu ... ma presne take iste zlozenie ako chloe .. =) ... takze sa nemusite bat nejakych zmien ... a o 3 mesiace by tu chloe malo uz zasa byt tak aspon viem od doktora ... =)