mikrocysty

lencok1

a radsej si tri krat rozmysli co s tym, aby si nedopadol ako ja, ja sa ti priznam, ze mne to robila rodina, preto som len verila...a nehladala pomoc inde...ale teraz viem ze niekedy je menej viac a vzdy sa treba informovat aby si potom nelutoval...
robil mi to absolutne zlym sposobom, zla diagnioza atd...nechcem aby si dopadol ako ja, takze aj ked sa rozhodnes pre laser, daj si vsetko odborne vysvetlit a spolupracuj, ale ja byt tebou do toho nerypem, mne uz ine neostava, lebo mi to pokaslali, tak sa to musi napravit a ja musim skusat a bojovat

lencok1

pardon osetreni:)
inak teraz mi to robi tak, ze to troska pootvori a vide odtial taka tukova gulicka, aspon jedno skusala, to je asi z toho, ze ten hnis zatvrdol a ostal necinny a neda sa ani vyltacit normalnym sposobom

lencok1

sammo no no no, presne tak by som opisala ten moj problem na zaciatku, to co si pisal v okoli ust, presne!!!lenze mne sa to po laserovom osternei rapidne zhorsilo...teraz som uz v rukach ineho odbornika a ide na to podstatne inak...

sammo

mam ich najme na bokoch lic trochu na cele a v okoli ust trochu ale tie nieje az tak velmi vidiet.Su male skoro takej farbi ako pokozka len o dost bledsie a niektore idu aj vytlacit ale niektore vobec

lencok1

tisickrat:)...
a ako tie tvoje vyzeraju?
no ja neveim co to mam...ale teraz 5.febr. idem na laser, ak su to tie cysty alebo makrokomedy, tak mi trosku nacnu laserom a vycistia...mozno to je to spravne...len ja mam pokozku na brade dost znicenu, pretoze som absolvovala take somariny ze az...laser, zoskrabavanie, verumal, retinol...lebo si mysleli ze su to ploche bradavicky a nakoniec nie su