BEZ ANTIKONCEPCIE

gabca

no ja uz asi tri roky s priatelom praktizujeme s kondomom a zatial chvalabohu je vsetko ok...musim zaklopat na drevo :) no sme pouzivali durex a teraz sme kupili pepino tak dufam ze tiez bude dobry....a inac....neviete aky je medzi nimi rozdiel??okrem toho ze durex su o dost drahsie

sisaa

witany2
K tym naplastiam by som sa vedela vyjadrit z vlastnej skusenosti..
Pri ich pouzivani som mala kramy 3tyzdne vkuse a myslela som si zee sa kazdu chvilu dovraciam..takze nie zas najlepsie :)

[zruseny5]

prerušovana sulož...neni moc bezpečne...a potom tu pišete
´´nemožem byt v tom ked...´´
naj su tie naplaste EVRA..no fakt...su drahšie..ale bezpečne a o čo viac nejde to cez pečeň...a lepia sa len 1krat do tyždna....

jaja

jasne že najlepšie, ale ak si neverí, nemá to vyskúšané, tak aj vysoké riziko a ak si aj verí, náhoda je sviňa... preto kondom+vyťahovanie sa mi viac pozdáva...

sisaa

antikaa
Najlepsie, nie ale najbezpecnejsie je sa milovat s partnerom bez kondomu..ked to uz na neho ide proste ho vytiahne a spravi sa ti pekne na brusko..ale neskuseny chlapec to nedokaze tak si daj pozor ak by si to chcela partnerovi navrhnut... :)

jaja

hlavne tie sú nekvalitné, čo ich je v balení veľa kusov. fajné sú durexy, pepino, ... nevyskúšali sme veľa
ale ked vyťahuje, tak to nie je až tak podstatné či je lacný či drahý, len nech nezabudne ...

jaja

no sme v začiatkoch, predtým som brala HAK, ale nežiadúce účinky... kondomom samotným neverím, lebo 1x sa nám roztrhol a bolo treba postinor:-(