VRAVI ZE SOM NEATRAKTIVNA!

Príspevok v téme: VRAVI ZE SOM NEATRAKTIVNA!
nikita555

mam 19, moj chalan to tvrdi, sme spolu uz 1,6 roka ,,,co mam robit preboha? myslela som ze nam to klape, vravi mi ako ma miluje ale ze by som potrebovala nejaku zmenu ktoru by na mne videl, ibaze ja sa nechcem menit, ja sa sebe pacim, uz tu bola aj potycka atd medzi nami, ale vkuse toci o tom dokola, ze chce zmenu aku zmenu, mam 174 cm vazim 54 kil , tlusta ne som...

afdaf

Mna zasa priateľ terorizoval nech schudnem. Mám 168 cm a 70 kg...Neni to zas taký brutal, jak sa zda,ale mu to vadilo. Dosť sme sa za to hadali, držala som rôzne diéty, hladovky...Ale, potom som sa nasrala, a začala som flirtovať s druhými chlapmi. A toho žralo najviac, lebo po mne chlapy proste slintajú. Asi mam dobrú auru,alebo čo. Veľmi ma miluje a ja jeho. Takže sa uvedomil a teraz si ma nevei vynachvaliť. Že nevie, čo sa stalo, že som zrazu strašne opeknela..neviem. Hovorí mi to v poslednej dobe viac ludí...Asi na tom niečo bude, ale ja sa cítim stále rovnaka :) Ale takéto kompimenty veľmi potešia na srdiečku

jaja

kašli na neho, je to magor, kt. ťa neľúbi...alebo nech ti povie konkrétne, čo sa mu na tebe nepáči apotom sa na neho vykašli.

aleba

bud aka si.
kolko zien nie je spokojnych sami zo sebou. Ty si sama sebou a to je nad vsetky priania kadekoho.
Zmen si frizuru, viac nie a uvidis po case vybehne zase s niecim inym.
a skus mu aj ty povedat, ze by sa mohol zmenit a daj mu dost nerealny tip, napr. iny typ oblecenia, ktory nie je schopny si obliest, alebo nejake upne ine vlasy, ktore vies, ze sa mu nepacia. ale navrhni mu to tak, aby to nemohol spojit s poziadavkami na teba. uvidis jeho reakciu. Ale ked si to spoji s jeho poziadavkami, bude to povazovat za protiutok. Musis byt chytra a pekne milucku mu povedz, "Jozko videla som bohovy uces/saty v casopise, co ty nato ?

gabca

len ostan taka aka si....myslim srdcom a tak....nechapem co od teba vlastne caka....skus sa ho spytat ze aky ma vlastne problem....ved postavu mas asi ok....a ked sa o seba staras a pridas k tomu usmev tak urcite je to ok........

sisaa

ako tak citam tvoje riadky, zdas sa mi fakt zo sebou spokojna a jedine co ta tazi je tvoj priatel..asi ti to za to vobec nestoji sa takto trapit a rozmyslat nad tym..ale jedno nechapem preco tak zrazu to od teba vyzaduje?? mm asi ho muselo nieco motivovat..

nikita555

chapem ta sisaa, aj on si to mysli, ale to neznasam na chlapoch , o sebe si myslia ze su bohvieco nejaky extra krasavci ale po nas chcu aby sme sa menili...ja sa proste nebudem pretvarovat... na to co nie som chcem ostat taka ak som... iba v tom ma nikto nechape... kazdy si mysli ze ked nieco chlap povie je to svete...

sisaa

Ja si myslim, ze je velmi dobre ked je je vo vztahu otvorena komunikacia .. mala by si si to vazit, ze ti povie na rovinu co si mysli... Ludia sa menia a aj ich nazory na urcite veci,je s tebou uz dlho a mozno sa mu zda, ze mala zmena by ti neuskodila a bola by si viac atraktivnejsia..skus sa s nim o tom rozumne porozpravat co si pod tou zmenou predstavuje..ak len niejake drobne zmeny tak to urcite nieje az taky problem.
:)

med

kasli nan ho...ked ti po 1,6 roku ako 19 rocny povie ze chce od teba zmenu co povie po20 rokoch ako 40????je to este pubertak kt chc skusat a nie viazat sa....