chcem vam oznamit

andrejka 2

Aj ja sa pripajam k ostatnym a prajem uprimnu sustrast.Dievcatku je uz v nebicku dobre,nic ju neboli ani netrapi.Horsie to bude ale tu na zemi pre teba,ta rana v srdci sa nikdy nezahoji.Zelam ti vela sily do nasledujucich dni a neboj raz aj tebe vykukne slniecko a vsetko bude dobre.

Soraja

maminka je mi to velmi luto, ze sa to takto skoncilo. Verila som, ze vsetko dobre dopadne, ani neviem co napisat. Zelam ti hlavne vela sil a do dalsieho zivota vela stastia.

lea

Mila maminka, zo mna zivot urobil taky studeny psi cumak, ale teraz placem spolu s Tebou. viem, ze Bozie cesty su nevyspytatelne, ale na taketo udalosti sa tazko hlada vysvetlenie. uz podla tvojho nicku citit, ze si dobry clovek. a je to take smutne - maminka - a bez dietatka. zelam ti vela sil do tychto tazkych dni.

kamilka

mila maminka. prajem ti uprimnu sustrast a je mi to velmi luto. viem, ze ziadne slova tuto bolest nezmensia. zelam ti vsak do buducnosti vela zdravych deticiek.

zmrzlinka76

Kazde rano bezim k PC a ako prve pozeram ci si neprispela do temy:necham si to dietatko.Je to pre mna sok,verila som na 100%ze vsetko bude dobre.Teraz tu sedim a placem,je mi to strasne ale strasne luto mila maminka! Do dalsich dni ti zelam vela sily a pokoja v dusi,nic si nevycitaj,urobila si pre nu maximum. Ak ti mozem poradit,klikni si na www.anjeliky.sk mozno tam najdes malu utechu alebo aspon radu ako prekonat toto tazke obdobie.Budem na teba mysliet a potesim sa ked sa este niekedy ozves co je nove.Nech tvoja dcerka dava na teba z nebicka pozor.

mentolka

Aj mne je to velmi luto,drzala som tebe aj drobcekovi palceky.Celej rodine zelam uprimnu sustrast.Tazko sa hladaju slova. . .