Je to vzťah?

Príspevok v téme: Je to vzťah?
aajjaajjaa

No...Prave som sa dala asi "dokopy"s jednym chalanom...Bola som s nim von, ked som sa bala ist po tme, isiel ma odprevadit, chytila som ho za ruku a isli sme, pri rozlucke som ho pobozkala na lice, chcela som na pery, ale odklonil sa, tak to dopadlo, ako to dopadlo.O dva dni bol so mnou von, prechadzali sme ulicou, kde byvam, a ludia boli von, nedrzali sme sa za ruky, nic.Len som sa mu podakovala...Kecali sme a guľovali sa a santili, skoro som skoncila v snehu :o) Ako ze spolu chodime...Mame 15 a v škole sa správame ako by nič...Ale teraz horšia správa...Valentín...Aký darček? Sme spolu sotva týždeň, tak neviem, aj tak, 1 bozk a 2 prechadzky su malo, aj ked si piseme sms a rp-cka.Ale ja som zalubena...Ale co ten DARCEK?? A ospravedlnujem sa za obsiahly príspevok...Prosím, poradte mi!!!

machulka006

páči sa mi koľko skúsených 15 ročných dievčat máme na Slovensku :):):) holka, nerieš Valentína, nejak si vlastne ani nemyslím, že by ste spolu "chodili", ale na tvojom miesteby som mu napísala iba smsku...:) nech s ačiní on ... :)ak ťa má rád. Kokso,ale 15tka napíše, že "také vzťahy som mala v 13tich"...Dámy, kam sa ponáhľate? Ja mám 18 rokov, rok a pol jedného a prvého chlapca a osobne mám niekedy pocit, že som ešte strašne mladá na taký vážny vzťah,ale nechcem sa ho vzdať samozrejme...ale tak držte a nerobte blbosti v trinástich,aby ste v pätnástich nebehali po dedine s dieťaťom v kočíku...

hehe

Sorajana ved ja jej nic nehovorim ja som len chcela aby vedela ako som na tom ja. ze jej neradi niekto kto ma 13 alebo 30 ved som to zazila prednedavnom. takze nic v zlom.
no ta bomboniera by bola dobra. napriklad taka srdieckova.take som videla vela.

Soraja

pre chalana podla mna staci uplne bonboniera. Kup mini milku v tvare srdiecka, urcite poznas. Ste spolu velmi kratko na zalubene pohladnice, basne a podobne veci a ste aj dost mladi. Takze toto by podla mna bolo najvhodnejsie, kedze nemate ani nejako rozvinuty "vztah". Takto si trosku chlapec aspon zivot osladi.

hehe, myslim, ze ked ty si mala take "vztahy" v 13tich neznamena, ze niekto v 15 musi byt neviem aky skuseny. Ved este len prechadza z detstva do dopelosti a aj od nej ma daleko, tak radsej pomaly, dievca nic nezmeska a taketo lasky su najkarjsie, vzdy sa na ne spomina. Naco si kazit detstvo zbytocnym hranim sa na dospelych.(a ponahlanim sa za niecim, cely zivot ma pred sebou a vztahov bude).

hehe

no takze ja mam tiez 15 rokov ale hentake vztahy ze chodenie som mala v 13 no nevadi pohode. zoberte sa niekde do cukrarne dajte si zakusok a hotovo. alebo mu kup mini plysacika ved co by si chcela sak spolu asi ani nechodite to je len take ze naco budes vyhadzovat za neviem co peniaze :D ja mam chalana pomaly rok a pojdeme asi na veceru niekde. a taky pekny vecer si spravime ved hlavne ze budem s nim... toto o darckoch neni ved to je valentiin

janka

Myslím ,že záleží aj od povahy chalana. Ja si síce Valentína v 15-tich nepamätám, ale čo povieš na malého plišáka s Valentínskou pohľadnicou. Alebo len pohľadnicu?

elwinka

aaale... klidek... to sme si vsetci zazili... to je to take prve chodenie kedy sa v skole ignorujete a ked ste spolu tak ste proste spolu... len ja by som to za skutocne chodenie nepovazovala, teda pokial nebude skutocna pusa a nepriznate sa k sebe aj verejne... potom sa moze riesit aj darcek, inac by som sa valnetinu nejako extra nevenovala, maximalne mu posli peknu smsku rano a koniec