Mam AIDS

nashira

Teraz som prisla z pohotovosti a mam bo......uz som plakala niekolkokrat dnes. Chcem spat.....ahojte moje a nelutujte ma:).....dam si nejake vesele tabletky este a hadam sa rano zobudim ha ha

sage

ozaj, dnes som sa isla objednat na vysetrenie na rehabilitacne. uz som sa tam raz objednavala asi pred 3 rokmi, ked ma seklo v krizoch, ale nakoniec som tam nesla. tak som vzala mobil, nasla telefonne cislo na rehabilitacne a volala. sestricka mi vravi, ze dobre, objedna ma a ze v ktorom roku sa narodilo dieta? mne klesla sanka, ze ehm, to je detske? tak potom pekne dakujem, dovidenia :-)))))) smiala sa aj ona, bolo pocut na hlase. dobre nie? hned v pondelok som vycarila usmev na perach celemu FRO.... kto chce este rozosmiat? nechajte tu telefonicke kontakty.

sage

aj ja sa tesim veeeeeelmi, spolu s vami :-))))))) teda, aby ste ma spravne pochopili, zdielam vasu radost. co mam byt smutna? moja tlacovka bude az v lete.
nellka, poslala som ti dalsie dva linky na obrazky ;-)

nashira

Mam prebdenu noc za sebou vyslovene skoro celu. Mam zapal trojklanneho nervu v papulke. Aj ja sa tesim veeeelmi .

sage

nellka, este dobre, ze si prave vo chvili padu nemala v rukach skumavky so vzokami mocu :-)))))) to by bolo zabavnejsie ako mentolkina prihoda.

mentollka

no musim ist papa,idem tisit svoje dieta,ktore prave uzrelo happy tree friends a zjavne ho to zobralo.
Dobru noc,pekne sny a nepustajte svojim detom horory.
:-DD

nellka

Tu som:), boli sme aj s deťmi "papa", ale už som tu. Nashi, mail prišiel, odpísala som ti.
Mentuš, pekná príhoda, tak tam u vás majú zase chvíľu o čom debatiť:) My by sme si v tomto určite rozumeli, ja som sa raz tak v robote ponáhľala, že som sa potkla na rovnej zemi, ako som nohami rýchlo prepletala a vystrela som sa,aká som bola rovná a dlhá, hneď som vstala a myslím, že ma nikto nevidel, uznávam, ty si to mala horšie...ale o to zábavnejšie:)

mentollka

ja sa taaaak tesim ako teenager na vreckove,alebo ako Barack Obama na white house,alebo ako potkan na korku chleba,alebo ako ...ako iskricka na pioniersky slub,alebo ako nepobozkana panna na svadobnu noc,alebo ako... no strasne strasne ! ! !