Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam AIDS

mentollka

ze cez den pekna a v noci ropucha hehehe.u mna je to naopak- cez den ropucha a v noci pekna,eee teda pekne spiaca.
Ma napadla Fiona zo Shreka - cez den jinou,v noci takovou podobu budes mit,teprve az pravou lasku spoznas,vse bude,jak ma byt!

nellka

Malé Nashiriatko som si pozrela! Najprv som si myslela, že je to naozaj Majka z Gurunu, teda to si trafila klinec po hlavičke:):):), milé dievčatko, aj ten chlapček tam nie je na zahodenie/teda keby som bola v takom veku, ako ty Nashirka, podobného by som si vybrala, aby ma za copíky ťahal:)/. Ako si to dokázala poslať? Odfotila si fotky?
Sage, teda ten mail s tými muchami- ble, ale chuť na papkanie ma neprešla a to dievčatko je perfektné, nechápem, ako ich tam mohla toľko napchať! Určite sa dobre zabávala, rodičia mali od nej najmenej 20min. pokoj:)

sage

aby ti nepraskli saty, ked v nich budes tak na tesno. to moja svokra raz prisla k nam v takej uzkej bluzke na gombiky. po obede nimi strielala. piiiiiif, jeden z prs ci brucha pekne silno odletel :-))))))) mala som problem zdrzat sa smiechu.

nellka

Sage, ty a ježibaba? Ma netentočkuj:)Jedine, že by si bola žena dvoch tvárí...cez deň pekná a v noci ropucha!

nellka

Mentolka, veď ja sa do nich ledva vleziem, ale do zajtra už schudnúť nestihnem:(, takže kašlem na to a papkám chlebíčky a choco bonsy. Dúfam, že sa zapnem, kurník šopa, asi si idem pre ne do skrine, nech to muž skúsi...to si neviem predstaviť, že by to nešlo!!!

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.