Mam AIDS

mentollka

ze cez den pekna a v noci ropucha hehehe.u mna je to naopak- cez den ropucha a v noci pekna,eee teda pekne spiaca.
Ma napadla Fiona zo Shreka - cez den jinou,v noci takovou podobu budes mit,teprve az pravou lasku spoznas,vse bude,jak ma byt!

nellka

Malé Nashiriatko som si pozrela! Najprv som si myslela, že je to naozaj Majka z Gurunu, teda to si trafila klinec po hlavičke:):):), milé dievčatko, aj ten chlapček tam nie je na zahodenie/teda keby som bola v takom veku, ako ty Nashirka, podobného by som si vybrala, aby ma za copíky ťahal:)/. Ako si to dokázala poslať? Odfotila si fotky?
Sage, teda ten mail s tými muchami- ble, ale chuť na papkanie ma neprešla a to dievčatko je perfektné, nechápem, ako ich tam mohla toľko napchať! Určite sa dobre zabávala, rodičia mali od nej najmenej 20min. pokoj:)

sage

aby ti nepraskli saty, ked v nich budes tak na tesno. to moja svokra raz prisla k nam v takej uzkej bluzke na gombiky. po obede nimi strielala. piiiiiif, jeden z prs ci brucha pekne silno odletel :-))))))) mala som problem zdrzat sa smiechu.

nellka

Sage, ty a ježibaba? Ma netentočkuj:)Jedine, že by si bola žena dvoch tvárí...cez deň pekná a v noci ropucha!

nellka

Mentolka, veď ja sa do nich ledva vleziem, ale do zajtra už schudnúť nestihnem:(, takže kašlem na to a papkám chlebíčky a choco bonsy. Dúfam, že sa zapnem, kurník šopa, asi si idem pre ne do skrine, nech to muž skúsi...to si neviem predstaviť, že by to nešlo!!!