Mam AIDS

mentollka

no vidis nashira,aj nellka ma odmeny ako upratovacka a este sa z toho aj tesi :-) Tu anemiu mam uz dlhodobo,len tie hodnoty mesiac co mesiac akosi klesaju,tak mi teraz dala taku vrazednu davku lieciv,neviem z coho to je, uz som pochodila vselijake mozne vysetrenia a nic.Na krv chodim ako na hodiny klavira. Dnes sa tesim,idem piect medvedie labky. V poslednom case sa vyzivam v takych "kludnych" cinnostiach ako je pecenie a zdobenie medovnikov.Len vtedy musi byt prazdna kuchyna a deti v skole :-)))Sage ty ides predpokladam zltkove rezy?

nellka

No teda to ste ma nepotešili:(:(:(
Mentolka ťažká anémia? To kde si získala? To si na nej musela dlho pracovať...:)A čo berieš? Teraz tie choroby nemajú konca kraja, už sa teším,keď začne mrznúť, zamrznú aj tieto potvory.
Nashi nestraš, že prasačiu chrípku! A si doma, či chodíš do roboty? A nič si nerob z odmien, podľa mňa by sa to malo rozdeľovať spravodlivo, dovolí si dnes niekto v robote šunky váľať?! Pochybujem. Ja som dostala 42 eur, ešte neviem, čo s nimi urobím...toľko peňazí, ale však popremýšľam:)A p. riadteľka nám príplatky za soboty, nedele a sviatky skrátila na úplné minimum, taký pekný darček sme veru nečakali.
Tak vám prajem,aby ste sa z tých chorôb rýchlo vyhrabali a užili si pekné Vianoce:)

nashira

Ahojte ...ja sa mam na hovno . Dostala som odmeny ako upratovacka tak som si vobec nemusela pisat zoznam ,ktory sefka od nas chcela. No kolegyna co si zoznam nepisala dostala o 200eur viac ako ja....hm . Tak o com ten zivot je?.........Utesujem sa ,ze ma rodicia miluju a ja ich aj deti.....Tak som si poplackala a hadam ked ma to nezabilo tak ma to posilni.
Sage to lepidlo je na servitkovu techniku...robila som s detmi v skolke a to lepidlo som videli u Vierky...
Nelka aj ja som chora aj deti...Ide mi oci vytlacit z jamok...ked mi vypadnu asi sa stane zo mna jedna bezociva zenska.Bolelo ma hrdlo jak svina....mozno to je prasacia chripka. Idem sa umyt asi si glgnem cervene od teba Mentus a lahnem do postielky a budem sa snazit zabudnut na dnesnu nespravodlivost:)))

mentollka

Aj mentolciatka boli chore,este doznievaju priznaky,albo su to uz nove? ani neviem,akosi sa nam to zlieva.
Mne bola dg.tazka anemia a papam lieciky,ale tak ze som od rana mala jest predpisanu davku a teraz som si vecer nevedela za svet spomenut ci som si uz vecernu dala alebo este nie.Tak som si dala namahu a spocitala "pirule" kolko chyba a zistila som ze som si "dvojitu" slahla nielen vecer ale aj na obed.Tak mi z toho vyslo ze este trpim aj Alzheimerovou chorobou o.i.Asi prvy stupen,lebo este chvalabohu spoznavam najblizsich a trafim na wcko.Len si nepamatam co som robila pred 5 minutami :-))

nellka

Ahojte! Mentolka, akurát som na teba myslela, že ako sa má neter...No, kde to bolo také schátrané? U nás asi pred dvomi rokmi menili okná, maľovalo sa, zatepľovalo...ale ja som v chirurgickom pavilóne takéto zmeny sa nediali všade. Ale tam to už bolo poriadne treba, to sú najstaršie budovy.
Ako sa máte? Ja nič moc. Deti boli choré, to malé bolo celý mesiac doma/ babky,ja a tatino na striedačku/, viete si predstaviť, ako vyzerá moje učenie, už mi z toho hrabe. Je toho strašne veľa, nestíham sa to učiť. Ale snáď budem mať šťastie...snažím sa to brať poctivo,ale mám málo času:( Za posledné tri týždne som mala dva dni voľna, keď nepočítam po nočnej/ a to sa teda počítať nedá/. A riešim ešte kadečo iné. ale mohlo by byť aj horšie.
Dúfam,že ste zdraví, že sa u vás nedeje nič hrôzostrašné, mrzí ma, že som tu už len raz za 100rokov, ale nejde to. PApa!

sage

Jeden zaneprázdnený podnikateľ má ísť na niekoľko dní do cudziny, tak si zavolá verného a oddaného služobníka Saida a vysvetľuje mu situáciu:

-Vieš Said, musím odísť do na pár dní zahraničia... dozri na to, aby bolo všetko v poriadku a

keby sa vyskytol hocijaký problém, zavolaj mi...

- Ano, pane, ty nerobiť si starosti...

Prebehlo niekoľko dní, podnikateľ nemá žiadne správy z domova... tak volá Saida:

- ahoj, Said, ako sa vodí?
- všetko veľmi zlé!
- prečo? čo sa stalo?
- rúčka na metle zlomená...
- ale, doparoma, Said, skoro som dostal infarkt, vravíš, že všetko zlé a to sa len na metle
zlomila rúčka???!!!

Ale dostane výčitky, zjemní tón a opýta sa ako sa to stalo...

- ále, nič....ja pochovať pes...
- čože? môjho psa, ktorého mám rád ako vlastného syna!!???? ako sa to stalo???
- spadnúť do bazén....
- ale Said, ...teriér, čo vie plávať, ako sa mohol utopiť???!!!
- nebola voda v bazén, on spadnúť a umrieť...
- ako to, že nebola voda v bazéne??!! ...však minulý týždeň sme dali bazén vyčistiť a naplnili ho vodou na leto!!!
- áno....ale vodu zobrať hasiči....zahasiť požiar....
- požiar??? ...ale aký požiar, Said???!!!
- zhorieť dom....
- môj dom??!!! ...ale, ...ako sa to stalo???!!!
- vaša nebohá matka..... sviečka blízko závesu, ...chytiť sa horieť... ...všetko zhorieť...
- moja nebohá matka?? ...ona je mŕtva??? ...však sme nedávno oslavovali jej 70-tku!!! a bola vo skvelej forme!!!
- áno, ale včera v noci nemohla spať, ...ona ísť poprosiť vašu manželku... a ju nájsť v posteli s vašim najlepším kamarát, ...a ona umrieť na infarkt...
- ale Said....moja žena ma podvádza s mojim najlepším priateľom? ...Said, idem preč na 4 dni a celý môj život sa poserie!!! Naozaj nemáš niečo pozitívne???
- ale áno, pane....vy pamätať, minulý týždeň vy robiť test na AIDS...
- ano a..???
- no vidíte, a to pozitívne!!!!

mrvulka

Nashi-lepidlo=Haftgrund fur Serviettentechnik,a lak-PAM lak na drevo,je to ekologický,s ktorým môžeš pracovať aj vnutri :D:D:D

mentollka

ale zasa mam aj pekny zazitok,stala som priamo pri heliporte a videla prevoz pacosa = riadna action to bola :-) wow !
aj mi potom pekne zdvihnuty uces ostal z toho vetra ako keby som bola na "fukanu"
:-DDDDD