Mam AIDS

mentollka

Halo halo kde ste vsetci? Zeby polovicu slovenska zasypal sneh,ci nedajboze padol na zem meteorit a ostali iba Kysuce? Ja tu uz stepujem,nesiel nam net koli snezeniu az do teraz.Deti kricia:mamííí uz idééé.

nellka

Vierka, ty si šikovná, vidno, že ťa to baví, aj to pečenie...ale tetno rok mi neprišli žiadne obrázky perníkových domčekov:(
Aha, takže ty to tak nemáš naschvál, to si dieťa tak zariadilo!:) Sranda, že sa ráno nezobudí, keď staršie vstávajú. To moja má hneď uši radary a hrabe sa dole...ja si zase rada zdriemnem cez obed, keď spí. Spí tak hodinu a pol, tak aj ja:) aspoň pol hoďku/lebo kým sa ešte najem, pofajčím, zamaškrtím...už mi neni rady!/, som to ja len matka!

mrvulka

ja idem ďalej vyšívať.také pekné vyšívam,že ma to ženie vpred,aby to čím skôr bolo.je to taká nádherná séria do kuchyne

mrvulka

ve´d vieš,že sa tiež len smejem.Tiež by mi to vyhovovalo ,keby vstávala skôr ráno,a večer aby o ôsmej spala.Ale zase zvyknem ráno,keď vyprevadím deti,ľahnúť si ešte k nej,a spíme spolu.Potom samozrejme nič nestíham...

nellka

Náááľe, však to ja viem, Vieročka:)
Ale doprajem ti, ja mám zase radšej večer skôr kľud, na to sa vždy teším!
Sŕŕŕk...už som dopila aj poslednú kvapku toho božského sektu, nože otávrajte druhú fľašu, bo tu zaspím!!!! Ale mne už asi nič nepomôže, len ísť chŕŕŕ´....pozor, teraz sa nesmejem!

mrvulka

nellka,a aby som ťa "naserk..la,tak ti napíšem,že ináč vstáva o 10.30,len dnes sme ju zbuntošili,lebo sme išli k našim na zabíjačku.

nellka

....Sage, i ženy mají své dny!!!:)
Inak tá reklama mi išla na nervy, ďakujem pekne za také dni, no nie?
A ozývam sa, že to platí aj opačne, ale možno som mala byť chlap.

nellka

Mrvulka,tak skoro, hovoríš? My sme vstávali o piatej, ale nie je to zvykom, to len kvôli tej chorobe. Ale do ôsmej sa mi už tiež dlho nestalo. Zase je pravda, že chodí spať o pol ôsmej- o ôsmej.
Môj muž išiel hore hrať autíčka, už sa mi tu prestal "vrhať" na počítač:)
Mňa už berie únava, asi vás už opustím, oči mám už len také škárky...uuuáááááá!