Mam AIDS

sage

no, kocka, ta tvoja svokra. ja, mlada a krasna :-))))))) si nedovolim chodit s takou vyzvou vo vyklade.

nashirinu postu som potesena pozrela. samozrejme, najvacsia hviezda je uprostred. som hrda, ze som ju mohla osobne spoznat. bozkavam :-)

mentollka

nie to jej neprezradim,nech ich dalej nosi vo svojej nevedomosti.minule mala take ruzove s cervenymi flitrami a napisom "kiss me pleas "
chŕŕŕŕ

sage

podla tradicie ale vodnici nemozu ludske mlieko, nie? stali by sa z nich obycajni ludia. sice, v pripade tvojej svokry by sa z nich stali lietajuce bosorky. tak neviem ci by menili za svoj teply rybnicek.
ja som sa dnes nabehala, a praveze som sa nedobrovolne postila az az. mala som iba jogurtove mlieko a dva banany. aj tie som zhltla len vzdy uprostred behu.

mentollka

aj svokra nosi take sexi tricka,kriklavozlte,zelene oranzove s napismi "Iam sexi girl" a pod.na tom by nic nebolo,len ona ma 100 rokov,vrasky ako popraskany knedlik a prsia...prsia take ze by mohla s nimi kojit z mosta vodnikov.

mentollka

dnes som mala ist cvicit,prihlasila som sa do kurzu,a nestihla som hned prvu hodinu :-(
a aj nove tricko uz mam na tu udalost,take pekne sexi cickate,len aby mi tie sexi veci z neho nevypadli von hmm... uvidime nabuduce...ak stihnem

mentollka

ozaj a to dieta co som rano vlozila a poobede vybrala je to iste,cize nepriniesla som v tom zhone cudzie mlada.

mentollka

ťuk,ťuk ! je tu niekto?
skoro nam tu vyhaslo,este ze som prisla :-)))
dnes som stihla dat dieta do skolky,utekat do okresneho city na urad,potom som stihla dokonca aj to dieta vybrat,utekat na rodicovske,nakupit a elá hop,uz som doma.
a to som sa celu cestu bala ci do mna nestreli hrom,nepadne lad zo strechy ci ina zivotohrozujuca udalost,nakolko som dnes nedodrzaivala post.
pssssssssssst.