Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam AIDS

sage

no, kocka, ta tvoja svokra. ja, mlada a krasna :-))))))) si nedovolim chodit s takou vyzvou vo vyklade.

nashirinu postu som potesena pozrela. samozrejme, najvacsia hviezda je uprostred. som hrda, ze som ju mohla osobne spoznat. bozkavam :-)

mentollka

nie to jej neprezradim,nech ich dalej nosi vo svojej nevedomosti.minule mala take ruzove s cervenymi flitrami a napisom "kiss me pleas "
chŕŕŕŕ

sage

podla tradicie ale vodnici nemozu ludske mlieko, nie? stali by sa z nich obycajni ludia. sice, v pripade tvojej svokry by sa z nich stali lietajuce bosorky. tak neviem ci by menili za svoj teply rybnicek.
ja som sa dnes nabehala, a praveze som sa nedobrovolne postila az az. mala som iba jogurtove mlieko a dva banany. aj tie som zhltla len vzdy uprostred behu.

mentollka

aj svokra nosi take sexi tricka,kriklavozlte,zelene oranzove s napismi "Iam sexi girl" a pod.na tom by nic nebolo,len ona ma 100 rokov,vrasky ako popraskany knedlik a prsia...prsia take ze by mohla s nimi kojit z mosta vodnikov.

mentollka

dnes som mala ist cvicit,prihlasila som sa do kurzu,a nestihla som hned prvu hodinu :-(
a aj nove tricko uz mam na tu udalost,take pekne sexi cickate,len aby mi tie sexi veci z neho nevypadli von hmm... uvidime nabuduce...ak stihnem

mentollka

ozaj a to dieta co som rano vlozila a poobede vybrala je to iste,cize nepriniesla som v tom zhone cudzie mlada.

mentollka

ťuk,ťuk ! je tu niekto?
skoro nam tu vyhaslo,este ze som prisla :-)))
dnes som stihla dat dieta do skolky,utekat do okresneho city na urad,potom som stihla dokonca aj to dieta vybrat,utekat na rodicovske,nakupit a elá hop,uz som doma.
a to som sa celu cestu bala ci do mna nestreli hrom,nepadne lad zo strechy ci ina zivotohrozujuca udalost,nakolko som dnes nedodrzaivala post.
pssssssssssst.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.