Mam AIDS

nashira

My sme mali dnes husto ...brigada , oslava narodenin 2 deti a menin Toma. Potom tu bol strycko a teraz ideme po velku ,lebo je na narodkach spoluziacky...myslim , ze sa pouziva na to vyraz...hekticke...ak sa nemylim...hihihi. A uz sa balim .....zbalene mam 3l sv. vody a ruzenec , sv . pismo a vlozky...chrrrrrrr...samozrejme zartujem....nemam este zbalene nic a minimalne si dam do tasky.O a hlavne si tam zbalim peroxid a striekacku ....a nejake drogicky....hihihihi

nellka

Vierka, to až takto? Normálnu adresu bydliska? Joj, to som aj ja napätá...ako to v tých slipoch....či na gitare, či čo...
Už ti idem písať:)
Dobre som sa pobavila, včera som už spala, ako zabitá, budila som sa len na to, že ma bolí celý bok, čo som sa ani neotáčala, nabudúce si zavolám nejakú posilu, čo ma bude polohovať, keď budem takáto odvalená! Si to predstavte...
My kúrime plynom, ale máme aj piecku, takú malú, na drevo, ale je pravda, že kúri jak ďas, využívame ju ale len keď je už veľká zima.
Sage, tak si odhalená! Takže aj dôchodcovia vetrajú? tak to sa už potom ani ja nečudujem, že ani stopy po snehu.

sage

no kdeze ja a pricina globalneho oteplovania? my maem regulaciu. starki nechcu dat, lebo nemaju eura na kohutiky :-))))
ha, dnes som videla reklamu, ze kup dzinsy a dostanes tricko za 0,01 cent. hmmmm, tak to musite minimalne 100 triciek kupit, aby bolo do centu celeho. :-)))) ludia v tom maju chaos.

mentollka

ano uz sme dostupni celemu svetu :-)) dnes rano sme sli do skolky a v zaveji pri ceste auto vyvalene na streche,par metrov dalej vyvaleny traktor ktory sa ho ponahlal vybrat a este dalej prekoprcnuta avia,ako v rozpravke o dedkovi a repke,traktor tahal,nevytiahol,avia tahala...