Mam AIDS

mrvulka

nie si sama.Aj ja robím kuriča.Máme kachľovú piecku,tá nám vyhreje 2 izby.Obývačku a spálňu.Ináč máme elektrické aj plynové.ale plynové nevyužívame kvôli tomu,aby sme ušetrili.a tak to chceme riešiť.kúpime takú pec,čo ideš hodiť polienka 2 x do dňa

sage

:-)))))) aby si nepraskla, mentus. trenky spadnu a zas sa nam objavi podobny obraz ako u toho s tymi bodkami na semennikoch :-DDDD

mentollka

jezis vierka na tuhe palivo,ja viem ze je to lacnejsie,ale strasne pracne.ja tu robim kurica celu zimu a ide mi to pekne na nervy.ale je pravda ze usetrime polovicu.a polske uhlie nekupujte je to smejd,lacny ale vyhrevnost nulova,radsej mostecku kocku,cierne,to je iny raj ked nahicujes :-)
no dobre koncim poradnu ohladom paliv,aj tak uz asi spite.

sage

no ty brdko, budeme mat ozajstne prekvapko??? vierka, to ti mame fakt poslat postove adresy? idu vianoce?

hej, vierka, no si predstav, ako by ti na futbalovom ihrisku merali plochu spotreby vody :-)))) ja som tam pisala potom este ze wowo, to mal byt len zart, ze chapem preklep..... ale mi to nevzalo, tak dufam ze sa wowo neurazila.

mrvulka

nellka!ideme prerábať kúrenie /na tuhé palivo/./ale to som vám nespomínala,tak to nemôžeš vedieť.A adresy chcem poštové.Ako ti pošlem darček na email?