Aké máte skúsenosti s Postinorom?

zuzulka

Hej, uz som zistila, ze ho nevyrabaju...:-) Kupila som si Escapelle a preslo uz 5 dni a nic mi nebolo...citila som sa normalne, len uz cakam na menstruaciu...

danuska123

pozeram ze tato tema bola zalozena len teraz.POSTINOR sa uz nevyraba cize je zbytocne tu viest asi tuto temu.mozno este je v nejakym lekarnach ako dopredaj ale faktom je ze uz nie je v obehu.miesto postinoru je ESCAPELLE a je to len jedna tabletka a stoji o 300 korun viac.nejak 700 sa mi zda.ma ine neziaduce ucinky ako postinor a hlavne je ze by nemala rozhadzat menstruaciu na pol roka ako postinor.mozno tu ktoru cakate a nasledujucu ze bude meskat par dni maximalne tyzden.no kazdy organizmus na takuto davku hormonov reaguje inak...

tili

Ja som Postinor zobrala 3x vo svojom zivote a zakazdym mi to uplne rozhadzalo cyklus.Uz nikdy viac by som to nezobrala a ani tebe to neodporucam

deedee

Ešte čosi: Už to nieje na predpis, takže si ich môžeš kupiť voľne v lekárni. Najsilnejší učinok je, keď si ich daš do 72 hodin od "rizikového sexu". Neskôr už to je zbytočné... Žiaľ, postinor a podobne tabletky "PO", sú tak 80% spolahlivosť.

deedee

No mne bolo z toho pekne zle, točila sa mi hlava. Ale dalo sa to vydržať. Potom mi prišiel menzes, ale slabší. Všetko bolo v poriadku. Takéto tabletky su veľmi silné, je to ako keby si ziedla cele balenie HAK naraz. Doporučujem používať iba v krajnom prípade...

jaja

no podla mna si mala už dávno byť u gyn. ked potrebuješ postinor... ešte predtým, že ako sa chrániť pred nežiadúcim otehotnením! aj ja som to užila, tiež som nemala nejaké nežiadúce účinky, aj ked menzes do týždna, potom neviem ako prišiel, isto neskôr, a blbé nálady z toľkých hormonov...

Slaninnka

No ja som to mala raz,a cakala som kadeco,lebo aj v pribalovom letaku pisu zoznam co vsetko ti moze byt a nebolo mi absolutne nic,normalen som fungovala,ymslim ze jedine co bolo,tak ze som mala na dalsi mesiac trocha zblbnutu menstruaciu a to je vsetko