potrebujem to niekomu povedat

Príspevok v téme: potrebujem to niekomu povedat
lucy33

nezvyknem pisat do takychto for, ale potrebujem sa vyrozpravat.Mam priatela, s ktorym chodim vyse 3 rokov a zalubila som sa do jeho kamarata, ktory je odo mna takmer o 30 rokov starsi a je navyse rozvedeny.Ja mam par rokov po 20-tke.neviem, co mam robit, som z toho uplne hotova, nemozem v noci spat, aj ked som ho uz nevidela mesiac.

deedee

Aj ja si myslím, že to je len prvý ošial. Zažila som to tiež. "Neopúšťaj toho, koho miluješ pre toho, kto sa ti páči. Lebo ten, čo sa ti páči, opustí teba pre toho, koho miluje." Nadarmo sa toto nerozpráva. Je to aj dosť veľký vekový rozdiel, ty si ešte mladá baba. Nenič si mladosť. Hentaký človek už myslí na inakšie veci, má iné názory, pohlad na život... Držím palce

mrsska

no moja mas to tazke,chapem a viem ze tu rady typu "zobud sa moze byt tvoj foter" neobstoja.ja som opacny pripad.priatel mal o 20 viac ako ja, boli sme spolu par mesiacov a potom som spoznala jeho mladsieho kamarata...a teraz som stastna s nim.pomohol mi troska otvorit ocka.
skus si polozit taku otazku:co ma na tom 50tnikovi tak neskutocne pritahuje?sarm, skusenosti,peniaze...?som schopna podviest s nim priatela? chcel by ma?mam chut na dobrodruzstvo bez perspektivy a nezalezi mi uz tak na nasom vztahu s priatelom?ak si povies ze ano, smelo do toho! zivot je zmena a kazda nova skusenost ta posunie dalej

freud

Zobud sa moja, chces si zavesit na krk stareho chrena? Co od neho cakas? Za par rokov zacne odchadzat a budes mat na krku vleke decko. Ser na neho

vanilyeyes

lucy33 hm tak to je blbe. Ja ked som sa zoznamila s priatelovym najlepsim kamosom, bola som ocarena, pacil sa mi a tesila som sa, ked som ho videla, ale ten "osial" pominul, proste ho beriem, ako kamarata, uz na nom nevidim nic vynimocne. Mozno sa to iste stalo i tebe, ze medzi vami su iste sympatie a pocitujes to, co citis. Skus pockat a uvidis, ako sa to vyvinie.