Vysetrenia pred tehotenstvom...v com pomozu???

vecernica

Pohyblivost spermii robia myslim na poziadanie (za 250 sk v gyn fin centre).Klikni si na ich stranku maju tam cennik.

dvojbotka

no je dobre zvysit prijem kyseliny listovej a inych vitaminov ale to sa da aj ovocim alebo zeleninou takze myslim ze to bolo naozaj asi len o peniazoch :)

katka30

no ja ked som len obvodnej lekarke mimochodom spomenula, ze by sme chceli zacat pracovat na dietatku, hned mi chcela nanutit dake tabletky ako doplnky vyzivy, vraj su nevyhnutne. sa divim ako sa pred 21. storocim rodili deti, ked zeny nebrali take "nevyhnutne" doplnky vyzivy :-)) zase len biznis

age44

to sa porad rovno s gynekologom, povedz mu aj o DMO v rodine, urcite ti odporuci genetika, ten by mal byt v kazdej vacsej nemocnici. tam vam najprv urobia anamnezu a potom odoberu krv.

wiwi

januska, to skor geneticke testy. Na 99 percent ti zistia, ci ty s tvojim partnerom splodite zdrave dieta. Odporucam ti to. Tiez nad tym uvazujeme. Pocuj a vy sa nechcete vziat, aby dieta prislo do kompletnej rodiny, ked uz preberate temu dieta?:)

januška

ja nemyslim take veci ako IVF alebo vysetrenia pri neplodnosti o tych viem,ze sa robia az po roku.
skor som myslela fakt len ze ci pred zacatim snazenia nemam ist k gynekologovi na krv a prehliadku ci je vsetko v poriadku...:( a pytam sa aj preto lebo brat ma detsku mozgovu obrnu :(