Mozem pit alkohol, ked uzivam cipralex a rivotril?

lencok1

no ja uzivam zoloft a dr mi povedala ze ked si dam 2 dcl vinka nic sa nestane...nie stale ale sem tam ked je prilezitost

milnia

ludia napiste sem est iekto komu robi cipralex dobre, nech viem ako to je a nech mam trosku objektivne informacie...

RNG

Cipralex, rivolit a alkohol dokopy, to je listok priamo do blazninca. Ak mi neverite, chodte sa tam spytat sestriciek, kolki pacienti tam takto skoncili

jaja

samozrejme och planujem vysadit,postupne sa mi aj znizuje davka...nieze si niekto pomysli,ze som od nich zavisla ci co:DD

jaja

milnia a aku mas diagnozu?ja beriem ad uz 3 roky cca...a vobec na mna v zlom nevplyvali,len v dobrom:)takze ziadne vedlajsie ucinky neboli...

milnia

to je pravda s tym vsugerovanim, to by sa mne veru stat mohlo, lebo ja si dokazem vsugerovat vselico.,no neviem ci to mam brat. bojim sa toho a uz hornze dlho sa neviem rozhodnut, bola som si uz aj vypytat druhe lieky ale nakoniec som sama povedala doktorke,, ze teda skusim tieto, ale sa teraz tak velmi na seba hnevam. ale pojdem tam este raz, a vypytam si dalsie. myslim ze to bude u mna treba. asi sa tomu nevyhnem(len aby som si aj to nevsugerovala)

jaja

zvlastne,ze mnohe tu pisete,ze odkedy beriete ad sex je onicom a ja som uplne v poho co sa tyka tejto stranky:)tak na kazdeho to asi inak ucinkuje...len aby si to clovek nevsugeroval