opustil ma

Príspevok v téme: opustil ma
goga

Po dvadsať ročnom manželstve ma opustil manžel.Pre mňa to bol šok, lebo jeden deň som sa dozvedela že ma priateľku(ja som mu na to prišla) a druhý deň sa k nej odsťahoval. Nič som netušila, alebo som si to nechcela pripustiť.Mohol sa tak dlho pretvarovať, milovať sa so mnou ako keby nič??? Ubehli tri týždne a on sa správa ako keby nikdy so mnou nežil. Neviem to pochopiť a hrozne to boli...Chcela by som to všetko pochopiť, odpútať sa od neho
no niet dňa a hodiny aby som na neho nemyslela. Goga

[zruseny12]

vecernica...ja sa k osobnym veciam v terajsej dobe vyjadrovat nebudem,pretoze je to nebezpecne...chodia tu ludia,co presne,maju svoj zamer...

vecernica

inka.je vela muzov co nechcu len sex aj 40 rocnych.Treba tomu venovat cas. Ako spravne pises na rande cez net. inzerat treba chodit v pohode.Ja som tomu venovala asi rok a intenzivne.Lebo som si povedala presne co ty,,ze to mam byt "akoze" uz sama...?Strasne vela zoznameni som mala len pisomnycha asi 10 rande. Na [posledne sa mi vobec nechcelo ist ,len kamratka ma donutila lebo dotycny vedel opravit moj pokazeny pc}..takze som sla na to rande s tym ze jedine co od neho chcem je aby mi opravil zdarma pc....a kupodivu prebehla iskra, on tam bol s kamaratom a ja s kamosku ,,cele preco prebehla iskra hoci sa mi nepacil na prvy pohlad, bolo to ze sme sa cely vecer smiali a sadli sme si ako partia, druhy den sme si volali ako stary znami. sme spolu uz 2.5 roka. prvy rok boli vkuse hadky a rozchody o tom som tu pisala inde, ale posledny pol rok sme sa akoby szili pochopili sme svoje obmedzenia,,prave pre to ze nemame 20 a ani 30 bolo to o to tazsie najst si cestu a prisposobit sa. Mozno problem je ze po 30 zena sa tazsie prisopsobuje a muz to iste,,ale ked sa chce aj motyka vystreli:}tomu zoznamovaniu sa treba venovat ako bod cislo jedna,,.Inak s mojim priatelom byvame asi 50 metrov od seba,,a pomohl net aby sme sa spoznali,,hoci sme boli tak blizko cely zivot...nikdy sme sa pred tym nevideli...je to ine ,ako s mojimi predoslymi znamostami ,najma pre to ze nema tie zaujmy co ja ,umenie, ale na druhej strane sa prisposobuje a ja jemu v jeho "srouboch"takze on ma dal do kopy co sa tyka praktickeho pozerania na zivot a ja ho vychovavam:}Je to uplne iny zivot ako zivot s umelcom co som do vtedy zila .Neviem ci lepsi ci horsi, ale najdolezitejsie je dovera a serioznost. Problem vidim casto aj u mojich kamosiek,,nevedia sa zoznamit,,a hlavne aj ked sa zoznamia ,,dajme tomu cez net,,nevedia sa v istom veku{ mozno po 30 -ke}prisposobit,,zotrvavaju v tom co kedysi zazili,,v minulosti a v predstavach ako by mal vypadat a aky by mal byt,,lenze taky ideal nie je ,a keby sme boli kriticke,tak si uvedomime ze ty nasi byvaly a uzasny boli tiez velmi velmi omylny a blby,,len my sme boli TOLERANTNEJSIE, asi pre to ze sme boli mladsie ,a hlupejsie a ODPUSTALI SME co uz teraz nahodnemu cez net neodoustime,,PRoste sme kritickejsie a to je chyba preco vela zien ostava samo- lebo zije v iluzii,,,ze byvaly bol najdokonalsjei,,,,,,,to je klam samej seba!Ja bohuzial vidim len dva sposoby zoznamenia ,nahoda a net...

inka.

všetci píšete, že tie opustené čaká inde šťastie, že príde iný muž, že ešte zažijú lásku... ale ja sa pýtam, že kde sú takí muži? 40 ročný, slobodný, pracujúci a inteligentný? KDE ? v tomto veku už ťažko takého nájsť. a my 35 alebo 40 ročné si ich máme kde hľadať? chodiť po ulici a pýtať sa: "pane, ste slobodný a zamestnaný? a hovoríte pravdu? nechcete ma len využiť?" možno že takí ako zakladateľka témy sa tiež ešte zamiluje a čo keď bude ženatý? a ak áno tak má dať ruky preč? veď aj ona potrebuje lásku, objatie, potrebuje pobozkať. a ak sa zamiluje, bude jej jedno či je ženatý. alebo ho nechá tak a ostane sama a opustená. nepíšte, že si má hladať cez inzerát alebo internet, to mám za sebou a všetci ale všetci chceli buď sex alebo niekoho, kto by sa o nich staral. a na takéto slepé stretnutia treba byť psychicky fit.
Mám 39 rokov a asi som v mladom veku prepásla šancu mať teraz pri sebe milovaného muža. Teraz som sama. Sama zaspávam a sama vstávam. A nemám sa ku komu pritúliť a nemá ma kto objať.
Tie opustené boli aspoň milované. Zažili lásku, svatbu, radosť z detí. Síce o manžela prišli, ale boli aj krásne chvíle. Tak nech ich spomienky na ne hrejú pri srdiečku.

vecernica

no co divecata ako po pol roku sa vyrovnavate s rozchodom?
nene. pisala som ti dlhy mail,,len mi to zmyzol,
len v sratke,, nerob to ze sa spolcis s tou na telefone,,bola som v opacnej situacii,Ona to povie jemu ze si jej volala,,a on ta znenavidi.Viem ze to robis so zufalstva,,mala som skusenost ze ja som tiez volala jeho byvalej len ma znenavidel,, a bola som tiez v kozi tej co mi byvala volala,,a tiez ju za to znenavidel,,Takze nerobi to dobre.mnoho ludi radi zabudni,,ale to viem ze sa neda,, takze rada je ,.NAUC SA S TYM ZIT ,lebo zabudnut sa neda...ale fakt su aj iny muzi,,mozno sa ti to teraz nezda,,ale fakt,,,nie uz taky isty,,ale iny ,,a je to ine,,a vobec to s inymi nie je horsie ,,len je to ineeee.tak sa drz a nap co sa deje

slusny_muz

AHoj Nene. Sice som muz ale je mi velmi luto co sa Ti stalo. Viem ze ta to urcite boli a musim povedat ze nerozumiem ludom(muzom a zenam) ktori vedia takto ublizit cloveku ktory ich miluje...je to asi najvacsia bolest ktora moze byt. Taky stav prazdna a beznadeje.Dufam, ze sa z toho casom dostanes, a ze prekonas toto nesmierne tazke obdobie....budem ti drzat palce...

.nene.

Ahojte kocky

dnes sme ukocili nas vztah 5 rocny vztah a 4 rocne nazivanie , ktory uz asi 2 mesiace nefungoval a len somsa trapila a prosila a plakala a strapnovala a pred 4 dnami som nasla mojho priatela ako opusta iny byt o kraca si od inej zeny po celej noci stravenej s nou , ked vie niekto ako sa citim tak vie, ze clovek sa citi ako keby po nom presiel vlak ja som sa na neho pozera len som sa zmohla na jedno jedine slovo preeco?Na koniec som si zistila cislo tej druhej a uz 4 dni spolu komunikujeme a on ami nakoniec pripada uplne normala acelkom fajn len sme si doplnili vecci ktore nam do puzzli chybali a uz vieme ze ju oklamal lebo jej povedal ze je sam a mna lebo mi nepovedal ze uz niekde inde zohrieva postel, ale on ako mi priznala ho ani nemala rada brala ho ako kamarata ale ja som stratila podu pod nohami a stale len placem a neviem ako dalej je mi to cele strasne luto a nechapem ako to mohol takto spinavo spravit?Ja som mu dala vsetko nikdy som od neho nic nechcela a nikdy som nic vlasne necakala len to ze ma bude lubit a bude mi verny .som taka zufala a sama ze neviem co mam robit myslim ze to uz nema cenu pokracovat dalej, bol moje vsetko uplne vsetko dychala by som za neho, Preco preco su taky co mu doma chybalo.potrebujem si s niekym pohovorit lebo citim ze mi pukne srdce

goga

OK, neznasilnuj nic, povedz mu co k nemu citis ale nechaj tomu volny priebeh, neznasilnuj ho, ak o Teba stoji, neh zabojuje aj on.

[zruseny12]

odreagovat sa od toho,viac pracovat..atd.ja aj tak este neviem poriadne na com som...ale tu to nechcem rozoberat...a sturat sa v tom nechcem....u nas je to velmi zlozite...tiez ho clovek stale nosi v hlave,ale co mozem robit?ked mu nestaci,ze ho clovek miluje?ja mam uz skusenost z ex...velmi som sa trapila a aj tak si urobil po svojom a cim viac som mu dokazovala,ze ho milujem tym viac to bolo zbytocne a teraz som v tej istej situacii,ale uz mam iny rozum i ked nie je mi to jedno ,ale urcite nebudem sa tak trapit aby som si zase pokazila zdravie-stressom.Zalezi to len na nom,lebo on odysiel takym sposobom,ze on mna vyprovokoval a ja som mu povedala nieco, co sa mu nepacilo tak sa zbalil a odisiel...a vie velmi dobre,ze ja ho milujem tak takto ma trapi...necham toho...aj tak zase citim, ze to telo/lebo mam tetaniu/ uz zase mi zacina haprovat a to je prave tym stressom aj dcera je nervozna i ked to nedava najavo, ale ja to na nej vidim...ona ma otca velmi rada.Ale,co mam robit...on si musi uvedomit,ze nemoze takto sa spravat ved nie je maly aby ma len tak provokoval...a potom jeho matka mi povie,ze ja ho chcem nechat...je to normalne?