opustil ma

Príspevok v téme: opustil ma
goga

Po dvadsať ročnom manželstve ma opustil manžel.Pre mňa to bol šok, lebo jeden deň som sa dozvedela že ma priateľku(ja som mu na to prišla) a druhý deň sa k nej odsťahoval. Nič som netušila, alebo som si to nechcela pripustiť.Mohol sa tak dlho pretvarovať, milovať sa so mnou ako keby nič??? Ubehli tri týždne a on sa správa ako keby nikdy so mnou nežil. Neviem to pochopiť a hrozne to boli...Chcela by som to všetko pochopiť, odpútať sa od neho
no niet dňa a hodiny aby som na neho nemyslela. Goga

[zruseny12]

A este jedna vec EX pre mna uz neexistuje...hoci on a jeho mamka si myslia,ze by som ho este chcela,nikdy i keby bol jediny chlap na planete...len si to oni myslia a aj potom tak robia pletky,jasne,ze som ho milovala,ale uz by som s nim zit nikdy nechcela,a nechcela by som ho ani ako kamarata,dostal sancu a zneuzil ju,a aj syna podviedol...ten clovek je pre mna mrtvi,ale ked som nemala sancu sa vyjadrit na sude,lebo jeho mamka to nedovolila ani ma neprirustili k slovu,i ked som povedala pravdu na sude aj tak tam napisali,co chceli...tak aspon po tych rokoch sa moze clovek vyjadrit...i ked uz ma to nezachrani...

jogina

pocuj nieco na relax , pocula som ze ked nieco nemozes zo seba dostat , treba si to niekde vybit co tak boxovacie vreco a pomyselne to niekomu nalozit , mozno to zabere:.)))))))))))))))))

jogina

ja viem ze je lahke radit ak clovek nieco take nezazije , a niekedy aj ked si das povedat tak z toho kruhu sa neda akoby vyskicit, akoby si mala (stastie ) na takychto ludi a hlupakov, hovori saq radsej do h...... stupit ako takych ludi stretnut, no prajem ti jedno aby si sa ztoho kruhu dostala nasla srdecnych ludi, a hlavne aby sisa vedela povzniest nad takymi ludmi a nezaoberala sa minulostou a pozerala sa hlavne do predu ,lebo takych ludi je tu vela co nemaju co na robote len do druhych sa miesat a ublizovat , takze pevne nervy a nenechaj sa vytacat hlupostou inych , vzdy si povedz ze za to nestoja aby si sa oberala koli nim o energiu zivotny elan a tiez hlavne o zdravie ktore potreujes , pre seba a svoje deti

[zruseny12]

vies a jeho zacal poucat hajzlik,co sam prvu zenu dostal na psychiatriu,mal s nou dvojicky,chudera ona si s nim uzila...a teraz ma dalsiu,ze vraj ju aj bije a ta jeho zena,tiez sa do nas miesala...no co Ti budem pisat...ludia bez charakteru,nemaju co robit tak sa takto zabavaju...

[zruseny12]

vies jogina,mna to prenasleduje cely zivot,lebo stale sa najde niekto kto podpychne i po tych rokoch,a vies co ja by som uz na to aj zabudla,ale nejde to...musim sa stale niekde branit...neviem ako by som to napisala,lebo je to na dlhe pisanie...ale mas trochu pravdu,ze ochorela som aj trochu tak s toho,ale zacalo to tehotenstvom,a keby sa nebolo udialo co sa udialo tak na tom nie som zo zdravim tak zle.A prave to suvisi s tym rozvodom ex atd.lebo ked sme sa pristahovali z druhom do mojho rod.kraja tak prve co niektore sv...urobili zacali ma ohovarat atd.a pravdaze rozpravali o niecom,co nevedeli o manzelstve mojom atd.je to ne dlhe pisanie a vysvetlovanie,ale scasti,je to tak ako pises...vies a ja som bola vo velmi velkom stresse,lebo bolo to tak hrozne,ze hrozilo,ze aj druh vsetkemu tomu svinstvu veri...a to sme mali aj dceru,pozicali sme si od brata peniaze na byt,pouzicky sme mali,syn este studoval...a nejaky hajzlik...mu narozpraval take veci...ze druh mi robil take veci,ze som si myslela,ze je koniec...a to som uz bola zufala...proste som sa tak stressovala,ze mi to poskodilo aj creva.Preto teraz pisem,goge aby si davala pozor na stress,lebo ja som sa uz poucila...a povedala som si,a aj druhovi,ak chce nech ide prec odomna,ale ja sa uz koli ziadnemu chlapovi trapit nebudem...nestoji mi za to...mne zalezi teraz na zdravi a na dcere,ktora ma 11 rokov a tiez potrebuje klud a nie aby sme tu stale vytahovali moj rozvod...

jogina

zaujima ma to pre to ze pises tak zanietene ako by si to prezivla vsetko na novo ( nechcem povedat ze mas byt bezcitna aleo nejaka chladna , ved to bol kus tvojho zivota aj ked bolestivy)ale mam pocit ze ta to aj po tolkych rokoch zoziera,a s tym by mohol byt spojeny aj zdravotny problem , ako by ti telo davalo na javo ze si nieco nesravila . len tolko , no aj keby tak bolo sama neviem ako by som to prezila ja a preto vas obdivujem ze to zvladate

goga

wowo, dakujem za povzbudenie. Mas pravdu co pises. Ja to zvladam zatial celkom dobre. Len este dnesneho valentina prezit bez ujmi(vsade v mediach s tym bombarduju)a mne to trosku trha srdiecko...ale len trosku, ja to zvladnem:-))

[zruseny12]

vies ja to nepocitam,.jasne,ze je to v papieroch,ale nebudem to teraz hladat a ked som sa rozvadzala ani som nevnimala ako ubiehal cas,a mala som aj velmi ziveho syna na ktoreho som bola sama,tak to nejak nemam v pamati tie datumi...a hladat po papieroch nebudem,len viem,ze bolo to take zvlastne,ze rozvadzali sme sa v den kedy sme sa sobasili,alebo nadobudol rozv.list platnost v den nasho sobasu.Viem,ze sme sa este so znamou bavili,ze je to take zvlastne...ked som prisla z rozvodu...