čo si o tom myslíte vy?

ifka

takto:hak,ako taka,narusuje krvotvorbu.ziaden hormon ti zdravie nezlepsi,len ti ho nenavratne poskodi.pises,ze ti zle odhadol liecbu.hormon nieje liek.je to len docasne falosne zlepsenie tvojho problemu.

jaja

vazerá to tak že hej, ja idem meniť gynekologa, lebo on mi zle odhadol liečbu. vieš tá bellara mi spôsobila aj nedostatok železa v krvi, ked som to začala brať, a on mi to predpísal ešte na dalšie 3 mesiace, potom sa objavili spomínané problémy... ale vysadila som to sama ...

jaja

dakujem ti krásne, konečne niekto k veci. vieš písala som aj gynekologovi na forum, ktorý súvis poprel... a ked je to odvtedy čo som brala tú hak, tak si myslím, že to súvis môže mať... idem to pozrieť čo si mi poslala...inak je to na zúfanie akí sú niektorí lekári pokrytci...

ifka

ano.ale myslim,ze ti bral len bezne veci.ked ti bral do troch ampuliek,tak podla mna to bude na cukor,krvny obraz a beznu biochemiu.opytaj sa,ked budes mat vysledky,ci aj na stitnu zlazu ti brali.tie tri parametre,co som ti napisala.

ifka

..a ano,ma to suvis s hak.ak sa ti chce,mrkni na www.lpp.sk tam to mas velmi pekne objasnene.najdi si tam sekciu:preco nepoznat pravdu o hak.je tam prispevok od lekara internistu.to je snad jediny pravdivy clanok o antikoncepcii,ktory by si mala precitat kazda zena,ktoru presvedci gynekolog,ze hak je neskodna.

jaja

krvný obraz mi bral do viacerých ampuliek, kedže to bolo u neho 1x. začalo mi to po tom ako som zmenila hak z cilest na bellaru, preto si myslím že to má súvis?