makky penis

Príspevok v téme: makky penis
karin

Prosim o pomoc,hlavne vas chalanov...mam problem s priatelom,vzdy ked sa chystame na pohlavny styk je vsetko v pohode a potom jeho penis zmakne nemoze sa do mna poriadne dostat,iba ak mu pomozem..a vlastne este nikdy sa mu nestiahla predkozka,tak neviem ci mu ju mam stiahnut ja,a aj sa bojim z mu ublizim,je jasne ze zo sexu nemame ani jeden nic..poradte co mam robit

Karol17

Čauko potrebujem pomoc mam 17 rokov som panic masturbujem do týždňa 4krat no mam príliš meku žalud čím to môže byt ?a rychlo pride erexia ked som z frajerkou pri ležaňi spolu a pozerania filmu sa liškame okamžite sa mi postavy no neni až tak tvrdy malo prist k sexu stal mi a potom klesol nemal som nervozitu ani nič take .. potrebujem radu čim to je či mam niečo obmedzit .... ja to vobec nechapem

Heny 1979

Ja mam presne ten istý problém s partnerom. Všetko je OK. Len keď ma prísť k aktu penis ochabne a je po všetkom. Po rozvode nemal žiadnu ženu. Je tomu už 7 rokov. Tiež si myslím ze je to nejaký psychicky blok. A pred manželstvom tiež nemal veľa skúseností so ženami

MarioMaser

Určite je problém, buď v jeho vývine, alebo ak si aj často onanuje, tým sa krv často dostáva do penisu, a potom už jej tam toľko netečie a nieje tvrdý. Nech si onanuje tak max 4. krát týždenne, a ak to nepomôže tak nech vyhladá odbornú pomoc. Mám v zato že to nemá absolútne nič spoločné z skúsenostami alebo "prvým sexom".

Heinz-klátil

Takže zasa predpokladám váš nízky vek. Chlapec má zúženú "uzdičku" a nejde mu stiahnuť predkožka úplne. Keby mal rozum tak by s tým išiel doktorovi a nie to sa ešte pokúšať o sex kriste pane.

majmar

milá karin. tvoj priateľ pred tebou zrejme nemal žiadne sexuálne skúsenosti so ženami. sexu s tebou sa obáva a preto ten blok, ktorý spôsobí ochabnutie.. možno má fyziologický problém- zúženú predkožku a práve tá je príčinou jeho obáv. nejde mu stiahnuť predkožka za žaľud. to je absolútne nutné, aby mohlo dôjsť k bezbolestnému prieniku penisu do pošvy. myslím, že by si sa s ním mala otvorene pozhovárať kde je vlastne problém.. môže byť iba psychický, alebo kombinovaný aj s fyziologickým. potom by bol nutný drobný chirurgický zákrok- uvoľnenie predkožky, prípadne nástrih uzdičky-fenuloplastika, aby bol vôbec možný uspokojivý pohlavný styk. ale bez komunikácie to nejde.. držím vám palce!

zuzana175

ja som na sex cakala rok a pol.a dockala som sa.tiez sme mali podobny problem.no nakoniec sa to upravilo po niekolkych prestavkach a vtedy,ked som si predpisala HAK.bol si istejsi a tie prestavky urobili svoje:)drzim palce

alina

moznoze je tvoj priatel neisty sam sebou,mozno je neskuseny..ma obavy z toho aby sa i to co najviac pacilo..aj s mojim to tak bolo na zaciatku,stale mu hovor ze sa ti paci vsetko co robi,ze ta vzrusuje a snad to bude OK