Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

Navik, ďakujem Ti za želanie dlhovekosti v plnom zdraví, a fakt nikoho nenútim, aby prispieval k mojím názorom.

raketa4

RNG vcera ked si sa votrel do temy ,,uzkost,, akosi nikto nereagoval na tie tvoje produkty je smiesne ako sa vsade pchas a robis si reklamu aj ked sa ta nikto na nic nepytal - ved mas tu s NAVI svoju temu a este tie tvoje otazky tak to neprehanaj

Navy

Majka 25. Asi to tak má byť, že niektorí ľudia, proste nemajú na to, aby hľadali skutočnú príčinu depresie, a nie ju len povrchne liečili.

Navy

Kritik. Na to, aby si chápal určité súvislosti, potrebuješ určité IQ. Ak som tu spomenul svoje IQ, tak nie preto, lebo som sa ním chcel chváliť, ale preto, aby ste si nemysleli, že mám špatné analytické schopnosti. Čím je vyššie IQ, tým je schopnejšie vidieť súvislosti, medzi jednotlivými vecami. Z posledného príspevku, ktorý si mi adresoval, jasne vyznieva, že zasa nie si schopný vidieť súvislosti. Logické súvislosti. Čo mám na to povedať. Že sa oháňaš svojou hlúposťou, a tým, že tie súvislosti nevidíš?

RNG

kritik nemam rad, ked si niekto vymysla. Ja som nikomu nikdy neodporucal ozarovanie a co sa tyka mierneho opalovania sa, to odporuca mnozstvo lekarov. Len dobu expozicie na slnko treba stanovit nie prilis dlhu. A vobec som neodporucal kremy(kozmeticke opalovanie) ale vzdy len prirodne oleje, ako napr kokosovy, s ktorym sa expozicia na slnko moze predlzit 4 az 8 krat voci nechranenej expozicii.
Slnko je dolezite pre nase zdravie, slnecne luce sterilizuju kozu, vytvaraju potrebny vitamin D, ktoreho je v nasej diete primalo a je potrebna na "vnutorne hodiny"(circadian rytmus)

Inac pomaly mi zacinas liezt na nervy lebo tu servirujes len destrukcnu kritiku a nic ine, nez reklamu na skodlive chemicke lieky, ktore ty povazujes za jedine ucinne, napriek hromade medickej literatury tvrdiacej opak.Tie nepotrebuju od teba reklamu, dost na ne venuje farmaceuticky priemysel ci uz ovplyvnovanim("informovanim") lekarov, podplacanim dokonca priamo a nepriamo a najnovsie aj priamo ovplyvnovanie laickeho publika reklamami v televizii a roznych casopisoch. Nuz my sa ty snazime dat do toho skoro monopolu aspon trochu protivahy.
Samozrejme bez predplacania si periodik od lekarov, co sa s tym zaoberaju alebo objednavania si ich knih, prakticky vsetky informacie na internete su platene medickym a farmaceutickym priemyslom.
A to je zdroj aj tvojich informacii, zrejme

kritik

Ináč aj RNG stratil súdnosť, keď na susednej stránke Depresia a panická porucha odporúča ľuďom po ožarovaní slnenie na slnku, vraj si stačí dať krém na opalovanie....ináč do určitej doby som pána RNG naozaj považoval človeka ktorý rozumie téme, ale teraz sa zdiskreditoval..ktovie prečo???? Stačí si prečítať prípevky s posledného obdobia a je to jasné!!!!
Ozaj prečo neostanete s Navym tu ale idete na stránku kde píšu tých čo ste stadeto arogantne vyhnali a zas tam prenášate vaše osočovanie a útoky???? Veď si svojím štýlom píšte tu a komu sa to páči tak si tu bude písať s vami a nezamorujte všetky fóra!!!!

kritik

Navy zaznamenal si super úspech keď si po troch mwsiacoch detoxikácie od lepku, ortuťe a ťažkých kovov tak super dobre ako si to napísal- citujem teba: "Nechal som sa zmerať a vyšlo jej, že v najhoršie je na tom pečeň, hrubé črevo, žlčník, tenké črevo. Záťaže zistené na pečeni: baktérie, výrusy, plesne, parazity, ATB, ťažké kovy, rádioaktívne látky, očkovanie, nedostatok vitamínov a minerálnych látok. " Ináč opakujem ľudia stejto stránky odišli pre super aroganciu Navyho a jeho super veľké IQ ktorým sa chváli.....