Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

RNG, pre mňa si učiteľ, ale musím sa priznať, že sa mi učí dosť ťažko. Zásluhou ortuti mám mizernú pamäť a schopnosť učiť sa, ale verím, že sa to bude stále zlepšovať. Teraz ma zaujíma hlavne toto: Beriem vápnik www.isternet.sk, Horčík 250mg- fosforečnan vápenatý, oxid horečnatý, stearan horečnatý, oxid kremíka,kroskarameloza,kyselina stearová,mikrokričtalická celulóza. S čím by mal byť naviazaný horčík, zinok a vápnik, aby to bolo efektívne?

farmaceutka

elesar, odkedy je zrychlene myslenie a tok myslienok priznakom depresie? To sa priraduje skor k manii, to su tie manioformne priznaky :-))) pri depresii sa zvysuje psychomotoricke tempo len pri vyraznej uzkosti, ktora vsak zase pri serotoninovam syndrome nie je typicka...

luba

Už nekojím tak skúsim tie lieky...Malá už má 16 -násť mesiacov , ďakujem za radu.....ak zaberú tie lieky aj proti unave bude dobre....

RNG

navi, zialbohu v tych odporucanych mineraloch nie je ziadny kompletny a v dostatocnych davkach. Tie co maju vela vapnika a horcika a su povacsine mlete kamene(karbonaty a oxidy, vcitane mleteho koralu=kamena, nerozpustneho vo vode takze sa velmi malo absorbujuceho), nemaju nic ine, tie co maju stopove,, nemaju zase horcik a vapnik. A ziadne nemaju potrebne vitaminy D a K.
Z produktov firmy Swansom odporucam hlavne Bone Essentials, ktore zatial neponukaju, zialbohu.

Navy

Luba, inak neviem, či môžu brať SJW kojace matky. Skús to s tým, čo Ti radí RNG. Na tvorbu serotonínu ( proti depresii), sú dobré napr. banány,hydina, najmä moriak, mlieko, atď.

luba

Beriem , tá moja strava neni až tak oki , ale ovocie aj zelenina v dostadku , skúšala som aj detof formou kapsul a nič , šport ma vráti do normálu na cca 1 mesiac.....ale vadia mi moje citove nálady , plač alebo zlosť....ide to mimo mna.......