Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

RNG, ja mám enzymické problémy, verím že spôsobené ortuťou, pretože odkedy detoxikujem, tak sa mi trávenie zlepšilo.

RNG

navi, niektori ludia maju privela ortuti v tele pre to, ze ju nevedia dostatocne vylucovat.Tj sa im nemusi prejavit vo velkych mnozstvach vo vlasoch napriek tomu ze jej maju privela v roznych tkanivach.
To moze byt spojene s roznymi enzymatickymi nedostatatkami, ako napr pri alergikoch a celiakoch.

RNG

Navi, pozri v obchodoch s korenim, cele koriandrove semeno(nemlete) Viem, ze klicivost korenia bude nizsia, ako semien predavanych zahradnictvami, ale iste urcite percento vyklici.

Navy

Mariaj, ja viem, že máš intoleranciu na niektoré potraviny, a že vlasová analýza nepreukázala zvýšené vyluovanie ortuti do vlasov. Ja som ale čítal, že intoxikácia ortuťou môže nielenže poškodiť enzymické procesy, ale aj zhoršiť schopnosť vylučovania ortuti napríklad aj z mozgu. Čo sa v konečnom dôsledku vlasovej analýzy prejaví ako malé množstvo ortuti vo vlasoch.

Navy

To je jasné RNG, len som nenašiel žiadnu firmu, ktorá by mi ho poslala skôr, ako vo februári. Zrejme vypredané.