Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

No, Gapetíni. Vidno, že nemáš ani šajnu o tom, čo je to riadna depresia. Buď rád, inak by si tu netrepal také drísty, aké tu trepeš. Je veľký rozdiel v snahe odstrániť príčinu depresie, a v tom, nechať sa depresiou zožierať. Druhý krát, keď niečo napíšeš, tak si najprv rozmysli, čo píšeš, aby si tu nebol za idiota. Len toľko.

gapetini

ELESAR aj ja to zjednoduším: hovoríš že to bol výlev, ale ja som cítil v ňom kus pravdy a preto som zareagoval, hovoríš o boji čo ťa stojí veľa energie...nepoznám ťa ale z tvojích príspevkov je jasná že depresia je v tvojom prípade celoživotný kamarát. Zdôrazňujem slovo kamarát!!! S kamarátom sa nebojuje, kamarát sa príjma taký aký je. Treba poznať jeho dobré aj zlé stránky. Tak isto aj depresia má dobré aj zlé stránky a keď ich budeš poznať ľahšie tohto kamaráta zvládneš. Keď prijmeš sám seba takého aký si budeš mať pokoj a budeš si žiť si svoj život aj pri depresii. Časom prídeš na to, že tvoj život je krajší ako majú tí, čo depresiu nikdy nepoznali....tak isto nebojuj proti liekom bo pomáhajú ale zas to nie je zázrak čo ťa spolahlivo ochráni. Ono je veľa názorov že sa máš vyhýbať stresujúcim situáciam, ale je aj iný smer, kde za podpory liekov ktoré ťa do istej miery chránia ideš premyslene do stresových situácii a seba navykáš stres zvládať, najprv miernejší, potom aj silnejší a dlhšie pôsobiaci. Znova je to o tom ktorou cestou sa vyberieš....ale je to veľmi zjednodušené.....drž sa a hlavne si nevyberaj tú najlahšiu cestu!!!

RNG

takze podla tej literatury ked mas v moci viac ako 10 mcg Hg na liter(10 ppb), telo je znacne zamorene a snazi sa to vylucit.

Navy

Tu som stiahol z jednej českej stránky príznaky chronickej otravy ortuťou. samozrejme to nemusí byť 100% smerodatné, pretože niekedy sú tie príznaky dosť špecifické: fakty.wgz.cz

Navy

Mendy, ak máš akné tak tu máš stránku www.prozdravi.cz. Ak si tučná, tak tu máš stránku www.prozdravi.cz. Ak máš depresiu aj z iných vecí, tak detoxikuj, upraví sa Ti zdravotný stav, vrátane depresie.

mendy

Ahojte,ja mam tjez 16 rokow a trpim depresiami,nic ma tiez nebavi,kebyze zacnem niekde chodit,bojim sa zas nowy kolektiw a tak,takze prevazne som doma,citim sa bezpecne,mam aj depresie zo svojho vzhladu a mozno preto ludja odo mna odbacaju mam strasne vyrazky,som tucna,tvar mam ako zemiak velku no katastrofa prosim poradte co by som mala zmenit aj spravanie,a aj vyzor