Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

RNG, špatne si to pochopil. SAMe nie je detoxikátor ortuti, je to enzým, ktoré telo potrebuje na správnu funkciu neurotransmitérov a iných funkcií. Ak ho ortuť odstaví, tak tieto funkcie sú narušené, a vzniká tzv. duševná porucha. To je to, na čo chcem poukázať. Že netreba papať drahý SAMe, aby si človek dal do poriadku neurotranmitérové pochody, ale treba odstrániť ortuť z tela, aby SAMe, ktoré sa vytvára prirodzene v tele, mohlo prirodzene riadiť neurotransmitérové pochody. Chápeš?

RNG

SAM-e som spominal casto pri roznych nervovych problemoch.
Ze je zaroven odmorovac(chelator) ortuti, to pocujem prvy krat. A je to vyborna sprava.
Davkovanie SAM-e je okolo 400 mg denne.

majo..

Navy fakt skvela stranka
derealizacia.wgz.cz
este som ju nepresiel celu ale je tam vela uzitocnych rad, a vselico mozne, odporucam vsetkym, moze velmi pomoct

Navy

Ortuť sa viaže a inaktivuje s „S-adenosylmethionine“ (SAM). Tento enzým je zodpovedný za konverziu nonadrenalínu na adrenalín.(Len tak nenápadne pripomeniem, že SAM sa používa na liečenie depresii!!! Vidíte tú súvislosť? pozn. Ivana) Nedostatok tohto enzýmu má za následok inaktiváciu „cytosolic enzyme catecholamine-O-methyltransferase“, ten je zodpovedný za poruchu adrenalínu, dopamínu a iných „catecholamines“

Navy

3x3 som po čase nezvládal, uspávali. Dneska mi to pripadá primitívne riešenie, keď to porovnám s celostnou medicínou. Je to ako večne zašívať staré nohavice. Elesar, Ty nechceš zistiť, z čoho pochádzajú tvoje problémy?