Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

Tí, čo nie ste chudobní, a chcete si objednať DMSA, taksi k tomu doobjednajte u tej istej firmy NAC, zefektívňuje detoxikačný proces.

Navy

neviem. Možno po dvoch týždňoch. Prvý týždeň som brala ale dosť veľké dávky, lebo som bol netrpezlivý, ale Svetlana ma krotila, nech zbytočne neriskujem zhoršenie stavu, tak som na druhý týždeň podstatne ubral. Mával som aj horšie chvíle, ale faktom je, že v globále sa to stále zlepšuje. My tu hovoríme o prvom mesiaci detoxikácie. Tá môže trvať až 4 roky, než sa človek úplne vyčistí. Svetlane sa výrazne zlepšil zdravotný stav asi až po roku užívania DMSA.

majo..

A este som sa chcel spytat, za aku dobu si zacal pocitovat zlepsenie a ci pocas uzivania si nezazival nejake neprijemne stavy.

majo..

Už mi to potom islo v tom originale, len som sa musel zaregistrovat a este si musim zalozit VISA kartu na platbu. Navi vrelá vdaka.

Navy

Majo, problém nie je žiadny s objednávkou, len musíš mať stránku v originále( nie preložená verzia google). Ja som to robil podľa toho návodu, čo mám na stránke, a funguje to. Problém s objednaním a doručením nebo žiadny.

majo..

Ahoj Navy. Tak to je skvele, ze to na tebe funguje. Musi to byt super pocit. Ja mam tiez skoro vsetky priznaky otravy ortutou. Mam "len" 6 amalganov a jeden kompletny nadstaveny kovovy zub u amalganu. A boli mi tiez vyvrtavane amalgany za nove.
Navy, chcem sa ta opytat, ja som skusal si DMSA objednat cez tu zahranicnu stranku, co si sem dal, ale vobec mi to nechce ist, pise mi to, ze treba mat povolene cookies, ale to ja mam, tak neviem. Nie je problem objednavat zo zahranicia na Slovensko?
Vdaka.

Navy

Dávam si postupne odstraňovať všetky amalgámy z huby, za mesiac som dal preč 3. ešte asi osem mi zostalo. Všetko potrebné sa dočítate na mojej stránke: derealizacia.wgz.cz

Navy

ooo. Derealka zo mňa opadáva ako blato, ale nielen to. Zmizol mi tlak z hlavy, upravilo sa mi trávenie, aj keď jem lepok, nebolia ma svaly, mám plno energie, no proste jedna báseň. Nový človek. A stále sa zlepšuje!!!

oli

Navy,tak napíš čo všetko robíš a užívaš,ako sa tej ortuti zbavuješ.Dal si si odstrániť aj amalgámové plomby?