Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

Cat. Skús tú detoxikáciu od toxických kovov. Ja som presvedčený o tom, že si chytená. Však čo dáš za skúšku? 2000SK, a môže Ti to zachrániť život. Poznám tie Tvoje stavy zo svojej minulosti veľmi dobre. Napíš Svetlane, ona mala to isté a uzdravila sa. Aj mne pomohla. Tu je na ňu mail: svetli.wenzl@gmail.com . Veľmi rada Ti pomôže, pretože to sama prežila, a vie, aké to je hrozné. Nestrácaj čas trápením sa, aj mne pomohla, a som jej za to veľmi vďačný.

face

Cat, ja sa citim velmi podobne. Aj ked idem po ulici, je to pre mna utrpenie. Stale sa vsetci na mna pozeraju, ohovaraju ma a smeju sa mi (aspon tak to vnimam, ale logika mi hovori, ze to tak nie je).

face

Ooo, povedzme, ze zo Zvolena.
Navi, pssst:)
No ludia, co bude s tym stretkom deprimovanych jedincov?:-P
Ty kokos, ja to nechapem. Raz som totalne v depke a za par hodin mam uplne skvelu naladu. To asi nie je velmi normalne, co?:/

cat

Ahoj.
Ako vidim,niesom sama co rano nedokaze vstat.
Inak,co sa tyka toho testu na derealizaciu ci deper.,nerobila som ho.Nechcem sa v tom sprtat.Vlastne nechce sa mi ani sem pisat,sorry, mozno nabuduce.Chcela som nieco,ale je mi mizerne,ze ani nemam slova.
Tak predsa, mam to v hlave dost pomiesane,co sa tyka hlavne,teda aj dneska,tusim ma ovladaju myslienky a neviem si s nimi rady,akoby ma ovladali,najradsej by som umrela.Mala som silny pocit,ze domna druhi vidia a ze viem predpovedat co si o mne myslia a co si vobec myslia a vsetko mi vycitaju.Tusim sa tomu hovori irritabilita alebo co.Raz som strasne podrazdena a nechcem aby sa ma co i len niekto dotkol a nasledne to chcem ako sol.Mam tlaky na bruchu a strasne tlaky niekde(to miesto neuvadzam,mohla by som sa "prezradit").trva to uz 5 rokov a ja s tym uz nevladzem zit.Je to priserne. Dokonca vsetko co davaju napr.v telke ma deprimuje,vsetky tie reklamy a lacne hrane somariny,usmevy,a pod., nic mi nedava zmysel. Ja uz neviem ako mam dalej zit, ved sakra vsetko robim preto aby mi bolo lepsie,snazim sa preotientuvavat svoju mysel,vsimat si pekne veci,robit potrebne veci,usmievat sa do zrkadla, ale,.. s prepacenim, velke Hovno z toho.............................................. ............................. Chce sa mi iba plakat,a byt schulena v klbku,chce sa mi zomriet.Klasicka ci alternativna medicina, nic nezabera, kopu penazi sa investuju a vseto nazmar,nasi mi to tlcu do hlavy kazdy den,co sa da este robit vsetko,kto tolko toho robi pre svoje dieta, a ja mam len strasne vycitky svedomia, ze mi to vycitaju aj ked to tak nemyslia mozno, ale proste ma tak tyraju, ved ja nemozem za to ako sa citim! a nieje to koli tomu,ze by som sa nejak velmi pozorovala,ja neviem v com je problem, ja uz nic neviem,som sprosta ako poleno.

face

RNG, ja viem. ALe koho chyba? Ved ja nemozem nikoho donutit, aby ma mal rad. To predsa nejde a ani sa o to neusilujem.

RNG

face, to je velka chyba. Ludia potrebuju mat niekoho, na koho sa mozu opriet a to sa tyka nielen zien, ale aj muzov, hoci ti si to malokedy priznaju.

face

Navi, sice ste tu, ale nie pri mne. Nemozem vas chytit a vyplakat sa na ramene. Mna uz cele roky nikto neobjal alebo nepohladkal.

Navy

Face, ja som tiež predavač, a nemám život v háji. Skúste si predstaviť pekný zelený hájik. Chcel by som v ňom mať život)))