Klub chudnúcich

lucinda18

dobre veika, mam tam prezyvka lucinda89, daj si ma k priatelom a zajtra mozme pokecat, dnes uz idem spat. ale tesim sa na pokec, snad sa vo mne uz konecne nieco pohne a schudnem :)

stacinka

acidkova ocistna kura? hm, to znie divne.. viem, ze telo sa da pekne detoxikovat pomocou ovocneho, ci zeleninoveho dna... ale acidkovy... hm... ako casto a kolko ho treba pit? viet emi o tom povedat nieco viac? dakujem

lucinda18

ahoj veika, ja som sa pokusala zalozit podobnu temu (hladam kamaratku na chudnutie) ale vacsina z ludi zacala drzat 90 dnovu dietu a to pre mna nema zmysel, lebo viem ze doma ma v tomto nepodporia a ja som potrebovala len niekoho s kym si pokecam o cviceni, o tom co som jedla a nie ze zacnem drzat dietu, lebo ja chcem schudnut "normalne" pomocou upravy stravy a cvicenia a v tom mi chybala podpora okolia...

zuzca26

mozem sa vas nieco spytat? kolko podla vas moze mat kalorii kuracie meso na prirodno spravene? bude toho 200 g ale neplanujem zjest vsetko no chcem si to vypocitat dakujem

jajaj

ja by som skor potrebovala riadnu psychicku podporu ako rady na cviky a stravovanie ....ide o tu volu to je najtazsie zacnem este ako tak ale proste pride taka chvilka a je potom .....

fialinka

Majka, na precistenie ti radim,ked budes mat vela sil,trojdnove jedenie len bieleho jogurtu.konktretne jedneho druhu.ten ti dokonale precisti creva.

majkaaa

Fialinka,plne s Tebou súhlasím.Ja som takýmto spôsobom dala dolu 25 kíl.Jedla som pravidelne,nevynechávala som jedlá,ale dosť som si na sebe "zamakala" vo fitku.Snažila som sa jesť takmer všetko,nepočítala som kalórie,len som si vyberala na obed jedlá,ktoré sú ľahšie.Miesto omáčky s knedľami,mäso na prírodno s ryžou či zemiakmi.Vylúčila som sladkosti a mastné a išlo to ako po masle.Váhu si držím už asi štvrtý rok.To s tým acidkom,to je taký jednodňový pôst na prečistenie.A zaradím si ho možno každý týždeň,fakt som sa cítila dobre.