ako sa mam spravat? co mam urobit?

Príspevok v téme: ako sa mam spravat? co mam urobit?
msi

Takze pre zaciatok mam skoro 17 rokov.S mojou prijatelkou chodim 8 mesiacou a vsetko slo dobre.Boli male nedorozumenia ale to len take obycajne.No za posledny cas mi stale hovorila ze sa nema prave najlepsie ale nechcela mi povedat dovod.Bolo to tak vyse tyzdna a mna to uz zacalo hnevat lebo mi to pripadalo ako by mi neverila.Tak som jej to povedal ze ma to hrozne stve ze mi to taji.No teras velmi lutujem ze som sa na nu hneval a spraval sa tak ako som sa spraval.Dozvedel som sa totiz ze v skole v triede nieje prave najoblubenejsie.Ze tam ma len zopar kamaratou ale skoro cela trieda ze su strastne povysenecky a aj ucitelia ich uprednostnuju lebo ich rodicia nieco znamenaju a poznaju sa snimi.Z jej a zopar dalsich si len utahuju a nebavia sa snimi.Mna to velmi sokovalo a naozaj som nevedel co jej mam na to povedat.Teras vsak neviem ako sa mam k nej spravat.Ja sa uz bojim aj opytat ako sa mala v skole kedze viem co sa tam deje je mi to velmi hlupe.Tak co mam robit? Ja naozaj neviem co mam hovorit ked sa nejako priblizime k tej teme neviem ako jej mozem pomoct alebo ju aspon nejako potesit,upokojit.Naozaj ju velmi lubim a velmi lutujem toho ze som sa jej to musel vypytovat co mam robit? tvarit sa ze o nicom neviem a pokracovat dalej normalne nieje mozne aspon ja to tak nedokazem.
Dakujem ze ste si to precitali a prosim ak viete poradte

msi

ved ona je pre mna uzastna mne nezalezi na tom co hovoria ostatny.Lenze ja by som jej chcel pomoct a je mi hlupo velmi hovorit niektore veci pretoze viem ako sa citi.Ja som jej povedal ze je uzastna ale tak ju to dost trapi a povedala ze mozno pre teba ano aj to neviem pochopit ako je mozne.A zachvilku vinde zo skoly? 3 a pol roka podla mna nieje kratky cas

rodrigez

To je jednoduche... ak ju tak lubis, daj jej najavo ze ona je ta jedina a pre teba najlepsia aku poznas... proste sa pri tebe musi citit ako kralovna... daj jej patricne na javu ze si ju vazis a respektujes, ze ju lubis... zo skoly odide a potom bude vsetko OK, nehovoriac o tom ze ty budes jej opora a ona ta za to bude milovat... Jednoducho jej daj najavo ze na teba sa moze spolahnut a na par idiotoch v skole nezalezi...

sobik

No a co ze nepatri medzi najoblubenejsie? Hlavne ze ty ju mas rad nie? Ked ti to vadi tak sa o skole nebavte je milion inych krasnych veci a nadhernych tem tak sa bavte o inom .